Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Tényleg ennyire fontos nektek hogy egy palinak mennyi pénze és milyen autója van?

Figyelt kérdés
Sajnos azt figyeltem meg az utóbbi években hogy egyre anyagiasabbak a nők, az igazi érzések, szimpátia esetleg szerelem már nem divat. Hiába nézel te ki akárhogy ha nincs BMW vagy vmi hasonló észre sem vesznek a nők. Egy rövidke sztori: A múltkor egy barátom BMW-jét hoztam haza, amikor a lámpánál álltam egy kanyarodó autóból a egy fullos kis csaj végig szemezett velem szinte kiesett az ablakon. Ilyen sosem történik velem amikor a golf-al megyek :) szerintem ez nagyon undorító! Mi történt a nőkkel? Régen simán találtam barátnőt magamnak, manapság meg már úgy kell taktikáznom hogy egyáltalán valamelyik szóba álljon velem.

2019. aug. 23. 04:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a kamu sztorit.

Szimplán nyomorék vagy balázska...

2019. aug. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem kamu story te nagyokos. mit gondolsz Minek írtam le ilyen hosszan hogy magamat szórakoztassam? Nem is ismersz, mi ez a rossz duma? Ha nem tudsz érdemben hozzászólni valamihez akkor hülyeségeket se irkálj, ne itt bohóckodj! Ha szerinted nem így van akkor nem tudom te melyik bolygón élsz.. töki
2019. aug. 23. 04:29
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Igen!
2019. aug. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, hogy miért akkora érvágás venni egy fostos bmw-t használtan, ha szerintetek ekkora puncimágnes és csak ez kell hozzá. Add el szépen a golfod, csapd hozzá ami kell, kinézel egy használtat normális állapotban még elérhető áron, megveszed, beleülsz, oszt' szemezel. Ennyi.

33/f

2019. aug. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4-es nem csak ez kell hozzá de határozottan növeli az esélyeket. Egyébként jogos amit írtál el is gondolkodtam már rajta párszor.
2019. aug. 23. 05:00
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#5. Akkor hülye lennél az esélyeid nem növelni. De nem muszáj a bmw, bármelyik jó állapotban lévő szedán vagy kupé megteszi. Akinek az számít, hogy bmw/merci/audi, az köpi a márkákat, évjáratokat és az árakat, szóval megnyugodhatsz, hogy nem őket fogod megfogni. A többieknek elég az, ha jól néz ki, jó állapotban és szép tiszta, kényelmes. Azt meg csak megengedi a pénztárcád, ha már egyszer van pénzed kocsira.

33/f

2019. aug. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Jobb ötletem van! Bérelj egy igazán jó kocsit a hétvégére! Olcsóbb, mint megvenni részletre. Csak ne húzd le!

Aztán lehet menni és minden lámpánál szemezni! Hogy ettől hogyan lesz nőd, mikor egymáshoz se szóltok, azt én ugyan nem értem, de ti nagyon nyomatjátok, hogy akinek jó kocsija van, annak automatikusan lesz nője is bele.

Hajrá!

2019. aug. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak az autód miatt van veled valaki,az már régen rossz..
2019. aug. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

Már megint ez a hiszti... Biztos van a nőknek ez a rétege, de annyira nem értem. Ha társat akar az ilyen férfi, nem pedig kirakati bábut, miért akarja ezt a réteget meghódítani? Ha ledegradáljátok a nőket, és a nem megfelelő személy bevonzásán igyekeztek, magatokat is leminősítititek.

Párommal, mikor megismerkedtünk még tanult, én meg már dolgoztam, jogsija a mai napig nincs, nem hogy kocsija. Nem is érdekelt, és most is csak azért piszkálom vele néha, mert ő panaszkodik, hogy mennyivel kényelmesebb lenne, amikor megyünk valamerre például hétvégén.

2019. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Milyen BMW volt? Típus,szín, stb...
2019. aug. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!