Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Tényleg ennyire fontos nektek hogy egy palinak mennyi pénze és milyen autója van?

Figyelt kérdés
Sajnos azt figyeltem meg az utóbbi években hogy egyre anyagiasabbak a nők, az igazi érzések, szimpátia esetleg szerelem már nem divat. Hiába nézel te ki akárhogy ha nincs BMW vagy vmi hasonló észre sem vesznek a nők. Egy rövidke sztori: A múltkor egy barátom BMW-jét hoztam haza, amikor a lámpánál álltam egy kanyarodó autóból a egy fullos kis csaj végig szemezett velem szinte kiesett az ablakon. Ilyen sosem történik velem amikor a golf-al megyek :) szerintem ez nagyon undorító! Mi történt a nőkkel? Régen simán találtam barátnőt magamnak, manapság meg már úgy kell taktikáznom hogy egyáltalán valamelyik szóba álljon velem.

2019. aug. 23. 04:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Huha, rád nézett egy nő egy bmw-ben, és ezért minden nő anyagias.

Talán azt nézte a sztereotípia miatt, hogy a bunkó bmw-es betartja-e a kreszt.

2019. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is meg szoktam nézni a jó autókat, de nem a pasi miatt. Mihez kezdjek azzal,ha a férfinak van egy jó kocsija? Inkább magamnak nézem,hogy jó lenne ilyenre lecserélni a sajátom.

N

2019. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Diazepam ***** válasza:
72%
Növeli az esélyeket. Egy bizonyos rétegnél. Ha neked abból a rétegből kell nő, akkor szerezz be egy bmw-t. Nem értem miért sajnáljátok, hogy nem kaphatjátok meg az anyagias nőket.
2019. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Soha nem fogják bevallani ezt, max részegen.
2019. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg annyira fontos ezt naponta háromszor megkérdezni?
2019. aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy legtöbbször, ha látok egy férfit "menő" autóban, mindig arra gondolok, biztos apu vette neki, ő meg csak a s3ggét mereszti (elnézést azoktól, akik valóban megdolgoztak az autójukért). Nekem nem vonzó, ha valaki a pénzével próbál felvágni.
2019. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Gombokból veszel egy BMW-t, tavaly legalább egy ilyen kocsi árát elutaztam, aki ez alapján ítéli meg az anyagi helyzeted, az annyira ostoba, hogy max 1 patront érne meg.
2019. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én soha nem vágtam fel a pénzemmel, sőt inkább titkoltam.

Általában akinek régóta van pénze és kultúráltna tudja ezt hordani, azon egyfajta kiegyensúlyozott lazaság látszik.


De tény, hogy amikor Ferrarim volt (bocs tényleg volt), sokkal több lány és nő került a közelembe beszélgetés szinten, aztán hogy lett e folytatás, az már más kérdés :-)

Régen voltam 20-onéves, akkor még simán lehetett az utcán rendesen normálisan ismerkedni. De már akkor is igaz volt : Hogy OK, nem az autó miatt állt szóba velem adott esetben a lány, de egy rövidke beszélgetés, séta és KV-fagyizás után mondtam, hogy menjünk el valahova még, egy kicsit sztem mindenképp rátett a szitura, hogy egy szép új fehér Mercibe ültettem be, nem pedig egy Wartburgba :-)

És ezzel igy semmi bajom.

2019. aug. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18 as hozzászólóval értek egyet. Szerintem ha egy nő normális, akkor egyáltalán nem gáz az, ha a jó anyagi helyzettel rendelkező embert válassza. Minden nő szeretne anyagi biztonságban is élni és esetleges gyerekét sem szeretné szegénységbe szűlni. Nyilván akk egy stílusra és kinézetre is gusztustalan fickóval van a penz miatt az magyon gáz, de ha amúgy is rendben van a pasi, akkor tényleg csak dobhat a dolgon, ahogyan az előző is leírta. Ha veszel egy 15-20 eves Bmw t, akkor csak ilyen nagyon iq nulla 20 eves csajokat fogsz talalni, akiktől az is jobb, ha elmesz egy hivatasoshoz, mert ott legalabb nem kell vesződnöd a beszélgetéssel.
2019. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Van egy srác, akivel néha összejárok. 20 éves corsája van és soha nem engedem, hogy vegyem nekem akármit is (üditő, kaja stb).

Szóval nekem nem a pénz számít.

2019. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!