Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy enyhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy enyhe Asperger-szindrómás sráccal/lánnyal, ha amúgy minden más stimmel vele?

Figyelt kérdés

Pasiban magas, jóképű, sportos, határozott. Van egzisztenciája és életcéljai. Vicces, aktív, változatos az érdeklődése. Lányban hasonló, csak magas és jóképű helyett csinos, nőies.

Aki nem tudná, Asperger-szindrómás az, aki picit furának tűnik kommunikációs szempontból. Kis társaságban, kevés ember közt érzi jól magát. Nagyobb társaságokban nem tudja felvenni a ritmust, nem igazán érzi a csoportdinamikát, a nonverbális jeleket. Nem vesz részt a munkahelyi rivalizálásban és immunis a “csordaszellem” mentalitásra. (Ez utóbbi mondjuk kifejezetten pozitív szerintem.)



2019. aug. 24. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
7-es: Nem mond semmit, lehet, hogy nem is tudja magáról. Csak azt látod, hogy az eddigi jó fej srác, vonzó nő elkezd zavartan viselkedni egy buliban vagy rendezvényen, csomó ismeretlen ember között.
2019. aug. 24. 22:28
 12/12 anonim ***** válasza:
nem hinnem, nekem fontos nagyon az erzelemkifejezes, pl ha beszelnek a bajaimrol es o erdektelen lenne, az nagyon rosszul esne. meg nekem szeretgetes kell, bokok, nem tudnek egyuttlenni egy olyan emberrel akinek ez nem magatol jon.
2019. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!