Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a pasiktól, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a pasiktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátom, pedig 20 éves vagyok! Nem merek hozzászólni se a pasikhoz akik tetszenek.Mit tegyek?Valaki volt már ilyen helyzetben?20L
2010. júl. 13. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, pont ilyen vagyok mint te, csak 21 éves...Jó tanácsként: vegyél erőt magadon, és próbálj meg beszélgetni azzal aki tetszik. Aztán vagy vevő rád, vagy nem. Nekem pl most tetszik egy pasi, és irtó zavarban vagyok tőle, de tegnap azért próbáltam vele beszélgetni, kérdezősködni tőle. Másként nem megy...
2010. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz? Akkor sem, ha kérdeznek? Ne félj, többségük nem bánt és csak akkor harap, ha kéred.
2010. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A probléma forrása valószínűleg az, hogy nem fogadod el magad olyannak amilyen vagy. Én is hasonló cipőben járok mint te, csak fiúban :-) Ha szeretnéd, írj pivit és MSN-en eszmét cserélhetnénk erről. Engem is érdekelne, hogy egy lány mitől fél. 18/F
2010. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, nem harapunk.



Nagyot :P

2010. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
és a lányoktól?
2010. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem vagy egyedül,én is nagyon félek fiúkkal találkozni,azaz azon görcsölök végig hogy úristen mit mondjak vajon mit gondol rólam stb... Sajnos ezen csak úgy lehet változtatni,ha kibékülsz önmagaddal,és erőt veszel!!
2010. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Önbizalomhiány. Dugasd meg magad valakivel, hidd el segít. Komoly. ;)
2010. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mekkora egy gyökér válasz volt az előző.

Szerinted ha valaki "megdugatja" magát attól több lessz az önbizalma? Szerintem nagy valószinűséggel bűntudata lessz, mert lehet felmerül benne hogy egy kurv@

Amugy én is ilyen vagyok, csak fiúba :)

Ha találkozom egy szép lánnyal szinte bisztos hogy hülyeséget teszek vagy mondok amitől tuti kiábrándul, vagy ha mégsem, akkor nem tudom hogy lépjek, nem tudom megállapítani hogy tetszek e neki, vagy ő is akar e valamit. Félek hogy ne makar tőlem semmit csak én értelmezem félre és leégek... :S

2010. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!