Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhető az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető az, hogy egy pasi olyan csajtól akarjon komoly kapcsolatot, aki annyira nem tetszik neki külsőre?

Figyelt kérdés
A srác 31 éves,azt mondja, hogy nagyon rendes a lány, és hogy ez mindig is nagyon vonzó tulajdonság volt számára. Létezik, hogy csak emiatt akar komoly kapcsolatot?
2019. szept. 5. 20:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mert beleszerettem.
2019. szept. 5. 21:14
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor élvezd és ne itt sírj.
2019. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha valaki csak szép, és belül kapufa akkor hiába szép.
2019. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az en kedvesem exe igen ronda no, ok peldaul azert voltak egyutt mert eljatszotta magat hogy milyen rendes, hazias, gyermekszereto. Csontsovany,loarcu,nagyorru no. Vannak olyan sracok akiket a belso fog meg. No de ez a kapcsolat se tartott sokaig mikor kimutatta a fogafeherjet es keresett avagy megcsalta a kedvesemet egy kulsoleg hozza illo ferfival. Azota a kedvesem szive az enyem, egy atlagos kinezetu de belsoleg szivmelengeto no szemelyee. Egyebkent szerintem tul reagalod es csinos no lehetsz de ha nem vagy boldog szerintem keress egy olyan pasit aki mellett az lehetsz es lelkileg kielegit, dicser es te vagy neki a minden. :) En ezen kattognek hogy nem vagyok neki eleg jo es minden csajszit megnez, abrandozik rolluk nem lennek igy boldog.
2019. szept. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!