Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha most lesz az elso talink,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most lesz az elso talink, es menstrualok elmondjam a pasinak? Nem feltetlen szex miatt, csak hogy tudja, pl hogy miert vagyok nyugosebb

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 12:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Azért egy randi időtartamára próbáld már meg összeszedni magad.
2019. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát mondjuk én az első két napban nem mennék randizni, mert a halálomon vagyok. A többin simán, ott meg nem jelenteném be, mert már jól vagyok, akkor meg minek szóljal?
2019. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
Persze, tudja csak, hogy egy éretlen, hisztis kislánnyal néz szembe. Legyen esély menekülni. Idióta.
2019. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
XDDDDDD
2019. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%

Én se mennék olyankor, mert nagyon nem bírom. Sokszor még a legalapvetőbb dolgokat is nyűg elvégezni, és annak örülök, ha épp hétvégére esik vagy épp olyan napra, amikor hiányozhatok egyetemről, nem hogy még szórakozzak is.


De ha te nem ilyen vagy és pl. nem tartasz attól, hogy közben elkezdesz görcsölni, akkor menj nyugodtan, de semmiképp ne mondd el ezt neki (meg úgy senkinek se szerintem, ezt nem szoktuk hírdetni).

2019. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!