Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várják el a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy a férfiak fizessenek a randin?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 17:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
19%
Megtehetik, nem?
2019. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sokan vagyunk, akik nem várjuk el.
2019. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%
Én nőként meg azt tapasztalom, hogy hiába akarnék fizetni a pasi mindig mondja, hogy ne nehogy te fizess, majd én fizetek.
2019. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
55%
Amiért azt, hogy kinyisd az ajtót vagy te hívd oda a pincért.
2019. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
63%
Utálom, ha a nő fizetni akar. Ha mindenáron bizonyítani akarja, hogy van pénze, akkor vegyen fel drága ruhát, menjen el fodrászhoz, viseljen ékszert. De ne fizessen.
2019. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
83%

Első randira én hívom el a csajt, én fizetek.

Második randin jól esik, ha felajánlja, hogy fizessünk felesben, de attól még én fizetek.

Ha összejövünk, úgyis megosztozunk a költségeken. Ha meg nem jövünk össze, nem hívom randira és nem fizetek. Ilyen egyszerű.

2019. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
71%
Na, itt is írják, pont az jutott eszembe, hogy ahányszor jelzem, hogy nem kell meghívni, mindenki halálra van sértve. Nem minden nő várja el, de ez olyan szokás, ami benne van a randikban. Ha nem akarsz, hát nem fizetsz, most mi van akkor? Mást nem a csajnak nem fog tetszeni, ha ő meg elvárja. Ez ilyen.
2019. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
5%
Mert nekik ez a kényelmes. És ami a nőknek előnyös, ahhoz a nemi szerephez ragaszkodnak. Az maradjon szépen a férfiak dolga.
2019. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
44%

ALAP, hogy a férfi fizet!

Kivéve, ha a nő SOKKAL gazdagabb nála.


Én férfiként nem engedem fizetni a nőt, ha erősködik az 2 dolgot jelent: A. Femináci. B. Nem akar 2. randit. Akár A, akár B, én ott befejeztem vele.

2019. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
68%
Mert a meghívás általában a férfi kezdeményezi, az illem pedig úgy tartja, az fizet - nemtől függetlenül - aki meghívta a másikat.
2019. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!