Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Milyen férfira vágytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen férfira vágytok?

Figyelt kérdés

Bejönnek az alábbi jellemzők?

180cm fölötti magasság, átlagos arc, rövid barna haj, széles váll, 110-es mellbőség, 80-as derék, és 38-40-es kar, (Enyhén izmosabb test. Nem kockahas, de nem is hurkás)


Eddig milyen pasikkal voltatok? (csak az számít, akivel voltatok együtt meztelenül is)


Kort is kérek.



#fizikai vonzalom #Testi jellemzők
2019. okt. 23. 22:51
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Értem. Ha nem gond ehhez nem gratulálok, mert ahhoz hogy valaki úgy tegyen mint aki elhiszi az átlátszó bókokat, aztán terpeszt...


...nos, nem kell hozzá teljesítmény.

2023. márc. 16. 22:50
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Istenem de ostoba vagy :'D Persze hogy nem teljesítmény, nem is azért írtam, csak rácsodálkoztam, hogy hirtelen 3 és fél év után újra aktiva kérdés, és mennyi minden történt azóta.

Az átlátszó bókok és terpesztés részét inkább már nem is kommentálnám, fáj hogy mennyire ostoba vagy.

2023. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
#27 Haha! :-)
2023. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Én pl nem tudnék olyannal lenni aki ápolatlan , büdös a szája meg ki tudja mije.

Voltam olyannal aki kb Ronaldo szinten volt test alkatilag, iszonyat jó volt vele.

Most meg aki van , hatalmas méretű , és birkózó is .

Szóval csupa izom pasik jönnek be.

febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Eddig akik bejöttek, mind máshogy néztek ki. Nem tudom így előre megmondani, ki fog bejönni.
febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
A testi paraméterekkel nincs gond, akár be is jöhet, bár súlyt nem írtál, az azért még sokat elárulna a testalkatról. De mi az, hogy átlagos arc? Nálam minden az arcon és a tekinteten dől el. És a mosolyon. Én a férjemnek a mosolyába szerettem bele. Igaz, hogy azért emellett súlyemelő volt. :-D
febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Nekem a zsánerem ápolt.

Tiszta.

Igényes önmagára és a környezetére. Spontán, humoros és nagy a szerszáma.

Nem érdekel hogy milyen magas vagy mekkora a hasa.

febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!