Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Milyen férfira vágytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen férfira vágytok?

Figyelt kérdés

Bejönnek az alábbi jellemzők?

180cm fölötti magasság, átlagos arc, rövid barna haj, széles váll, 110-es mellbőség, 80-as derék, és 38-40-es kar, (Enyhén izmosabb test. Nem kockahas, de nem is hurkás)


Eddig milyen pasikkal voltatok? (csak az számít, akivel voltatok együtt meztelenül is)


Kort is kérek.



#fizikai vonzalom #Testi jellemzők
2019. okt. 23. 22:51
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki fejében van egy típus ami az esete. Nekem a 180+ magasság. Kreol bőr, éj sötét szem, borosta, széles váll, legyen rajta vagy izomvagy egy kis plusz, hogy ne kis vézna legyen. Ennek ellenére a férjem szőke, kékszemű, sápadt börű, és alig nő az arcán borosta , a többi stimmel. Szóval tök más. Mégis atom jó palinak tartom
2019. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon bejönnek az ilyen paraméterű férfiak. Még nem volt hasonló. 27N
2019. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
36%
Ez a szó (Ilyeténképpen) közvetlenül a "lőn" és "vala" hanyatlása után virágzott fel? Na mindegy. Ma is tanultam valamit. A második válaszodra már ment a zöld kéz. Köszönöm 5-ös
2019. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom milyen férfire vágynak, de én magasabb vagyok nálad, és nem tapadnak rám. Vagy nagyon nem tudom értelmezni a "jeleket"
2019. okt. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Nekem bejön az ilyen, bár így méretre kiszámolva, hogy 110-es mellbőség meg hasonlók, azért kicsit sok. A férjem egyébként hasonló alkat lehet, bár számszerűsítve nem tudom a méreteit. 188 centi magas, világosbarna rövid de nem tüsis haj, izmos de nem kockás. Más pasival nem voltam csak vele, így őt tudom egyedül példának hozni. 27n
2019. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted ki a pcsom meri le igy a pasikat akikkel egyutt volt ?


El kell h keseritselek sokkal fontosabb a belso mint h mekkora a karod 🙁 szerencsetlensegedre

2019. okt. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
90%

Az ellentétek vonzasaban hiszek.A mellbősegunk egyezik, tehat kiestel😄

Remélem, keresedre elég unintelligens a válaszom.Részletesebb válasz: Nem, nem jönnek be azok a pojacak, akik a különböző mereteikkel vannak elfoglalva, akármekkorak is azok.

2019. okt. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
74%

Mi jöjjön be egy olyan arcon, amit én magam átlagosnak látok? Ezt nem sikerült szerencsésen megfogalmaznod. Egyébként nem kimondottan a zsánerem a leírt külső, a 170 és 175 centi közötti magasság volna optimális az én kő kemény 160 centimhez (a cipőm sarkának a méretétől függetlenül összepasszolnánk), illetve a vékony, esetenként kifejezetten sovány fiúk/férfiak tetszenek a legjobban. A hajzat igazából mindegy, ameddig nem _nagyon_ rövid, de ha kicsit hosszabb, az pluszpont. Ettől függetlenül amúgy nem írtál semmi olyat, ami kizárná, hogy összejöjjek veled, amennyiben sikerülne megfognod személyiségeddel, ez egy tény, akkor is, ha nem szeretnél ilyeneket olvasni.

21 vagyok.

2019. okt. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Nekem a mackós pasik jönnek be. Mondjuk 175/120
2019. okt. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Háttő volt 2 ropi exem, egy átlagos, meg most a párom aki az izmos és a nagyon picit husi keveréke(eddigi kedvencem), viszont konkrét méretet meg nem mondok :D
2019. okt. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!