Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú ilyeneket mond azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú ilyeneket mond azt baratsagbol mondja vagy többet is érez?

Figyelt kérdés
Sokat aggódik értem, mert tudja hogy van egy betegségem. Mindig azt akarja hogy jó kedvem legyen, próbál felviditani. Orvost is akart nekem szerezni, meg mindenféle ötleteket ad hogy mitől lehetnek jobban. Én nem nagyon foglalkoztam ezekkel. Csak simán jól eldumaltunk. Egyetemi évfolyamtársam, de én ott senkivel se apolok olyan közeli viszonyt. Úgyhogy nem tudom miért foglalkozik annyit vele m. Annyi lánynak bejön, mégis velem törődik. Ilyeneket mond hogy nagyon kedvel, szereti társaságom, érzi rajtam, hogy nem számításból vagyok jóban vele. Stb. De közben meg egy másik csajjal lóg együtt a legtöbbet, sokan azt hiszik h járnak. Ezért gondolom hogy én csak barát vagYok neki.
2019. okt. 29. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Rólam és egy évfolyamtársnőmről is gondolták sokan, hogy járunk, valójában gimis osztálytársak voltunk, ezért együtt küzdöttünk az elemekkel sokáig. Olyanokat, amiket ő mond neked, és biztos nem mondanék soha olyasvalakinek, akire csak barátként tekintek, épp azért, hogy ne legyen belőle félreértés. Ha bejön a srác, akkor nyithatsz felé, és akkor talán egyértelműbb lesz a dolog.
2019. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még az őskorban nekem is tette a szépet egy fiú az egyetemen, kicsit kellemetlen is volt, mert a barátnője is ugyanoda járt,ahova mi, csak más szakra. De a lényeg hogy mindig nagyon kedves volt velem,mindennap megkérdezte hogy vagyok, mellémült a könyvtárban beszélgetni stb.

Na, aztán pár hónap múlva csak kibújt a szög a zsákból, hogy az egyik drága jegyzetem szeretné, mert nem volt pénze rá....

Remêlem, nálad nem ez a helyzet.

2019. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h tőlem is jegyeztet akarna, mert pénze az van bőven, pont h mások akarják őt lehuzni. Meg alapvetően jók az eredményei, semmilyen érdek dolgot nem kért még tőlem. Ő nem az a típusú ember, bennem is pont ezt kedveli, h én se vagyok ilyen.
2019. okt. 29. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!