Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 45 éves, kétgyerekes, elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves, kétgyerekes, elvált nő vagyok. Van esélyem még párt találni?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves fiam, és egy 16 éves lányom van. Tanítónőként dolgozom, rendezettek a körülményeim, én magam is az vagyok.


Van esélyem párt találni? Ha igen, milyen jelentkezőkre számíthatok?



2019. nov. 1. 17:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
47%

45 éves embereknek már múltjuk van, nem jövőjük. Itt már élvezni kellene az életet, nem megint partnert keresgetni. Mégis mit vársz? Üres lappal kezdeni az életet? Ugyan már. Az eddigi életed már mindig ott lesz és kísérteni fog. A pasidnak dettó. A természetet nem lehet kicselezni. Szerelem? Ugyan már, a fiatalkori érzéseket már nem lehet ugyanúgy megélni.


Akkor nézzük a jelentkezőket. Elvált férfiak, olyanok, akikről itt panaszkodnak a nők. Tudod, a tipikus lusta, igénytelen, a családot elhanyagoló pasik. Vagy az örök szoknyapecérek. Szerinted egy igazán jó férfit, apát, férjet elhagynak?


Nem akarom a kedved elvenni, de 40 felett mind a férfi, mind a női oldalt a hányás kerülgeti, amikor pl. az online társkeresés világát kipróbálják.


Akkor se legyél meglepődve, ha a pasi főnyereménynek tűnik, majd a szex után kiderül hogy házas... ;)

2019. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon édes ahogyan 10-20 évvel fiatalabb cukikák kioktatnak, hogyan is kellene élni.

Na de majd eljön az ő nagy napjuk is.

2019. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk azert en hozzatennem az elottem szolokhoz, hogy 30+ es nincs gyerek, vagy kisgyerek van, az egy sokkal rosszabb helyzet, mint a 45 es kvazi felnott kolkok. Itt mar a no nem a ferfira akarja alapozni a kocsi, gyerek, lakas temat. Persze a tanitonoseg nem a legjobban fizetett szakma, tehat az jo kerdes, hogy a kerdezo holgy mit keres pontosan: szexpartnert, tarsat, vagy money supportot. Nagyon nem mindegy.
2019. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%
Úgy gondolom hogy van esélyed. Ha ügyelsz a külsődre, sokat vagy társaságban, rendezvényeken, emberek között akkor találhatsz magadnak párt.
2019. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy van. Mostanában egy csomó esküvő van körülöttem 40-50+-os parokkal.
2019. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
66%
Az egyik legszebb házasság a környezetemben, amit látok, pont a te korosztályodba tartozók közt köttetett (nő 43, férfi 39 volt, mikor összejöttek, két évvel később házasság, ez tart 16 éve). Igaz, gyerekük nincs, nem is terveztek, de 2 majdnem felnőtt gyerek majdnem ugyanez a kategória.
2019. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
40%
Egy tanárnő ismerősöm talált egy balekot. Eladatta vele a lakását, hogy legyen egy nagyobb közös azután kirúgta. Az ilyen sztorik, meg hogy egy fogkefével távoztam a házból amibe a feleségem egy téglát nem vett, nekem nő csak dugásra kell. Amikor az összeköltözés szóba kerül részemről tipli. Az első opcióra jelentkezhetsz.
2019. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ez nagyon fáj a nőknek, emiatt a 0%
2019. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
66%

17-es, te mesemondó!

Ha benne volt a lakás árában a férfi korábbi lakása is, akkor nyilván tulajdonrésze is volt benne. Akkor a nő hogyan rúgta ki?

Aki meg képes egy fogkefével távozni abból, ami házasság előtti különvagyonként az övé, az olyan ostoba, hogy szóra sem érdemes.

2019. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Mellesleg a dugást mint opciót nem értékelik,csak a pénzt.
2019. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!