Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 45 éves, kétgyerekes, elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves, kétgyerekes, elvált nő vagyok. Van esélyem még párt találni?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves fiam, és egy 16 éves lányom van. Tanítónőként dolgozom, rendezettek a körülményeim, én magam is az vagyok.


Van esélyem párt találni? Ha igen, milyen jelentkezőkre számíthatok?



2019. nov. 1. 17:22
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Édes tőled hogy ennyire vonzó vagyok a számodra. Azt tudtad, hogy minden gondolatod az te magad vagy?


Szerinted mennyit nyomnak a latba egy névtelen, pszichésen sérült ember irományai? Nem vagyok egy személyben egy komplett életmentő team, csak az egyik tagja. ;) Én alapból megadom az emberi tiszteletet még a csöves hajléktalannak is. Ne is gondold hogy vágyom a tiédre, igazából harmóniában élem az életem önmagammal és a világgal. Veled mi a helyzet?


Annyira nem érdekelsz, csak figyellek. Olyan szép személyiség profilt állítasz ki magadról. Egyébként az Astra fűtésével is mellényúltál, mert elég sokat szereltem autót fiatal koromban. Autószerelés, karosszéria munkák. Pl. 13 éves koromban 1000Ft-ért csiszoltam fel egy Dáciát fújáskészre. Ebben már benne volt a nedves csiszolás is. Volt Kadettem, astrám, vectrám, sőt a hideg/meleg levegő állító zsalunak a bowden ágya letört a legrosszabb helyen, de megoldottam. Puff neki. Ha esetleg valami elromlott a lakásodban, nyugodtan megírhatod, mert az építőiparban is jó vagyok. Szolár rendszerekben, hőszivattyúkban is. Kérdezz bátran.


:D

2019. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!