Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 45 éves, kétgyerekes, elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves, kétgyerekes, elvált nő vagyok. Van esélyem még párt találni?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves fiam, és egy 16 éves lányom van. Tanítónőként dolgozom, rendezettek a körülményeim, én magam is az vagyok.


Van esélyem párt találni? Ha igen, milyen jelentkezőkre számíthatok?



2019. nov. 1. 17:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
53%

Elvált, gyerekes nőben bízni? Ráadásul 45 éves. Na jó, megyek aludni!


Van itt elég sok nő aki biztat, úgyhogy happy lesz minden, ők megmondták. Fel a fejjel, ilyenkor legszebb a szerelem, nézzél Pretty Woman-t. Sőt, olyan pasit, bocsánat férfit fogsz találni, aki csak rád várt egész életében! Szóval nyugodtan tervezheted és beleélheted magad a 15 milliós, esküvővel egybekötött, karácsony szigeteki nászúttal. Olyan romantikus! Fehér homok, egybefonódott szerelmes pár, egy szexi és intelligens 50 éves plasztikai sebész.... óóóó, elolvadok!

2019. nov. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
32%
Mennyire megbízható aki éjjel félháromkor gyakorizik :D
2019. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
58%
Én azért nem aludtam, mert dolgoztam. Azért te csak ítélkezz. :)
2019. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%

24-es. Én vagyok az a darab "fekália" aki megment téged akkor, ha bajban vagy.


Ez most így, ebben a formában egy ici-pici erkölcsi megsemmisülés volt rád nézve. ;)


Azért csak ítélkezz. Sebaj, szépen bemutatkoztál.


Nem azért nem aludtam, mert nem voltam álmos elhiheted. Ha szemétkedni akarnék, akkor írhatnám hogy remélem holnap te adod majd a munkát, de én nem süllyedek le a szintedre. Meg nem akarok senkinek sem rosszat.

2019. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Milyen munka az, ahol közben internetezik a dolgozó és nem a munkájával foglalkozik? Egy darab fekália!"

Irigyled. Pedig Németországban is van ilyen. Mellesleg aránylag jól fizetik.

2019. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
90%
"Ez most így, ebben a formában egy ici-pici erkölcsi megsemmisülés volt rád nézve." Ezeket nem tudod erkölcsileg, szellemileg megsérteni. Szerintük minden diplomás munkakerülő és szellemi fogytékos.
2019. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
19%
Az a baj, hogy egy nő 30 felett is kb 80%-ban nem talál már párt ha van gyereke. Legalábbis akiket én ismerek, max szexre jók minden férfinak 35 éves korig. De 40 felett meg már senkinek sem kellenek, max az 55 éves alkeszoknak. Bocsi.
2019. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
22:10 Kikérem az ötvenes alkeszok nevében. Inni szeretek, de nem veszek 3 púpot a hátamra némi szexért cserébe. Idén 2x voltam a tengernél, 2x hévízen. Bírnám ezt finanszírozni 4x-es szorzóval? +Viseljek el két idegen kamasz kölköt? Támogassam anyagilag? Nem vagyok én hentes Lölő. Ha napi 3 üveg 2000 forintos borra emelem az adagomat is sokkal olcsóbban kijövök egyedül.
2019. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

68%. Nem égő a viselkedésed? Bocsi, elfelejtettem, hogy a kérdésem megválaszolásához kellene némi érett gondolkodás mód. Szóval felejtsd el. Tulajdonképpen karakterek halmaza vagy, egy pixelnyi mennyiségben sem gyakorolsz hatást az életemre. Én elolvasom a véleményed, aztán konstatálom hogy +1 ember, aki a lelki és szellemi vegetálás szintjén mozog. Miért? Nem?


Pl. ha orvosi beavatkozásra van szükséged, akkor jön egy fekália darab... Ha ég a házad, jön egy fekália darab... ha betámadnak, akkor is egy fekália darabért telefonálsz. Gratulálok önmagadhoz, azért ezek után ne legyél büszke magadra. Az ostoba, az eredeti kérdést, vagy a saját butaságodat firtató irományaidra meg igazából már nem is reagálok.

2019. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

Fekália barátom, igenis fontos vagyok számodra, mert nem tudod megállni, hogy ne válaszolj nekem! Nem sajnáltál a fontos életedből rám áldozni a perceidből. Tudat alatt vonz téged a személyiségem.


Örülök, hogy ilyen nagy emberrel válthatok mondatokat személyesen. Akkor te egyszerre vagy orvos, tűzoltó, rendőr meg mindenféle? Figyelj már, az autókhoz nem értesz? Nincs fűtés az Opel Astránkban. Valami tippet adhatnál husi! Írhatsz privit is, ha mersz! 😈

2019. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!