Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szégyellik/titkolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellik/titkolják egyesek a súlyukat/magasságukat a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Badoo pl A tömeget már egy ideje már nem is mutatja, de régen is a legtöbb lány nem adta meg, sőt még a magasságot se. Vannak akik csak a fejükről raknak fel képet ráadásul. Pedig ha valaki kövér, alacsony vagy magas az úgy is kiderül élőben. Minek pocsékolná a saját idejét is? Értem én, hogy sokan csak lájkokat gyűjtenek vagy csak csevegnek, de nyilván nem rájuk gondolok.

2019. nov. 4. 22:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem hentes bolt a társkereső hogy 4-5kgn múljon bármi is!

Kep persze szükséges és valós nem agyon photoshopolt

2019. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%

Tény hogy a testzsírszázaléknak sokkal több értelme lenne, főleg a sportos embereknél.

Ez a számháborúzás nagyon idióta dolog, szempilla méret, szájméret, lábméret, testsúly, kor, mind mind viszonylagos, emberfüggő, semmitmondó. A magasságnak van értelme önmagában is, ha valaki magasabbat vagy alacsonyabbat akar saját magánál, de a többi számot önmagában felesleges rangsorolni. Akkor már inkább legyenek a ruhamértek megadva, magasság, csípő mell derékbőség, még mindig több értelme lenne mint ott egy össz kg.

2019. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon is csak annak nincs egészalakos képe sosem,aki kövér. A kövér lányok szeretnek szelfizni, csak az arcukról képet feltenni. Szerintem ez alapján válogass. Akinek nincs fent egész alakos képe, annak általában meg van az oka...
2019. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

#22

Anna: Olyan egyedül vagyok, jó lenne valaki, akivel összebújva nézhetnénk tv-t esténként.

Barbara: Miért nem regisztrálsz egy társkeresőre?

Anna: Végülis, megpróbálhatom.

Barbara: Szuper! Hozom is a mérleget és a mérőszalagot!


:DDDDDD

2019. nov. 8. 15:18
 25/25 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit felülről szelfinél nagy csillogó szemek lesznek, nagy mellek és kicsi csípő, apró láb. És sokan kicsit felülről szelfiznek mert onnan jön a több fény általában. Ezt vegyétek számításba :)
2019. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!