Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szégyellik/titkolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellik/titkolják egyesek a súlyukat/magasságukat a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Badoo pl A tömeget már egy ideje már nem is mutatja, de régen is a legtöbb lány nem adta meg, sőt még a magasságot se. Vannak akik csak a fejükről raknak fel képet ráadásul. Pedig ha valaki kövér, alacsony vagy magas az úgy is kiderül élőben. Minek pocsékolná a saját idejét is? Értem én, hogy sokan csak lájkokat gyűjtenek vagy csak csevegnek, de nyilván nem rájuk gondolok.

2019. nov. 4. 22:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%
Mert ha kiírná, hogy 154cm és 89 kiló akkor már az instagram filter se segítene rajta.
2019. nov. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert még mindig élnek gyökerek, akiknek a fejében az van, hogy ha nehéz vagy, dagadt vagy... Én pl 170/70 vagyok, de akkorák a méreteim, mint 60 kilósan, mikor elkezdtem edzeni 8 éve. És volt olyan véglény, aki rám akarta bizonyítani, hogy tuti híztam, tuti nem én vagyok a képen meg minden baromság. A magasságomon és a koromon kívül a számaim és méreteim a magánügyem. Nézze meg képen, milyen az összkép, ismerjen meg, ha az alapján szimpinek tart és értékeljen emberi mértékegységben, nem úgy, ahogy az ember disznót vagy házat vesz. Nekem nem hiányzik, hogy pár gsökér kombinálni kezdjen a súlyom, a mellbőségem, a cipőméretem vagy a fizetésem miatt. Mert akkor ennyi erővel azokat is írhatnám. Ha a képen hozzá illő vagyok, akkor majd keres. A magasság fontos, mert azt képről nem lehet látni és elhiszem, hogy kényelmetlen lehet ha utólag derül ki, ahogy az életkor is, de azt, hogy dqgadt vqgyok-e vagy elég nagy-e a mellem csak el tudja dönteni egy rohadt képről... Mindenkin máshogy állnak egyébként is ugyanazok a számok is.
2019. nov. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%
Mert ha egy férfi kiírná a 175 cm alatti magasságát, soha senki nem írna neki vissza. Mondjuk ha nem írja ki, akkor meg első randi után koptatják le a nők, szóval jobb inkább kiírni.
2019. nov. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
41%

Ezért kell testzsírszázalékot megadni. :)


Azért nem elég a kép, mert nem mindegy hogy 1500 vagy 100 embert kell végigböngészni. Erre van a szűrô. Olyan phaszságokra lehet szűrni, anihez képest a túlsúly az eléggé alap.

2019. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
34%
2019. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

Azért mert a pasik többsége akkor kitalàlnà azt, hogy "Na, akkor én most 50 kg feletti csajnak nem írok vissza." Mert a pasik többsége látja a súlyt, de a magassàgot már nem, az meg végképp felfoghatatlan a legtöbbjüknek, hogy ők maguk 180 cm magasak és 60 kilók, szóval ha egy 170-175 centis lány már közel 60 kg az már "dagadt" és a kép photoshop. Meg sem fordul a fejükben, hogy ők a gizdàk.

Félreèrtès ne essèk, én 170 cm vagyok és 55 kg.

2019. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"Azért mert a pasik többsége akkor kitalàlnà azt, hogy "Na, akkor én most 50 kg feletti csajnak nem írok vissza." Mert a pasik többsége látja a súlyt, de a magassàgot már nem, az meg végképp felfoghatatlan a legtöbbjüknek, hogy ők maguk 180 cm magasak és 60 kilók, szóval ha egy 170-175 centis lány már közel 60 kg az már "dagadt" és a kép photoshop. Meg sem fordul a fejükben, hogy ők a gizdàk."


Ezeket tapasztalatból mondod? Vagy ismerőseiddel történt?


Nekem személy szerint a 60 kg feletti lányok jobban tetszenek. 55 kg alatt nekem túl sovány.

2019. nov. 6. 09:07
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Csatlskozom. Ha kiirom, hogy 169cm es 78 kg, mindenki elborzad, eloben Meg alig tudom magamrol levakarni oket.


Es aki nem az osszkepet nezi, hanem azon kattog, hogy mondjuk vki 2 kg-val tobb, mint a bmi kozepertek, azzal nem egymast keressuk.

2019. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha nő csak a magasságot írja ki, tuti hogy kövér. Akkor ennyivel már a magasságot se írja ki, legfeljebb kitesz egy egészalakos képet.
2019. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%
Enis jartam már úgy mikor Kép volt tapadtak pedig valós kep volt nem photoshopolt de mikor a kgt megadtam az Uhh sok
2019. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!