Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkezdtem randizni egy szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem randizni egy szimpatikus sráccal, viszont akadt egy kis probléma. Ti ezt hogyan reagáljátok le? Valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg megvolt minden. Szimpatikus volt, kölcsönös vonzalom, minden. Viszont szembetűnt egy helyzetben mennyire kicsi neki a pénisze merev állapotban. Ez nadrágon keresztül nem érződött. Még nem feküdtünk le, de ezt már kitapasztaltam. Egy olyan kapcsolatból jövök, ahol hasonló mérettekkel rendelkezett az illető, csak sokkal vastagabb volt a hímtagja, viszont így se volt jó az aktus, sokszor nem éreztem. Itt viszont sokkal vékonyabb. Emiatt egyszerűen félek, hogy megint rossz lesz az együttlét. Konkrétan nem mertem rámarkolni, mert féltem megtudni pontosan mekkora. Hatalmas csalódás ért, mindent vártam, csak ezt nem. És tényleg nem egy fruska vagyok akinek a hatalmas felel meg, mert volt olyan és kellemetlen volt.

Viszont ez bizony tönkre tud tenni egy kapcsolatot. Nem merem neki megemlíteni, nem akarom megbántani, biztosan nem pozitív számára. Bármi ötlet, tapasztalat, tanács? Üzenetben is akár. Nagyon maximum 10-12 centi és kifejezetten vékony. :(



2019. nov. 6. 21:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez számodra fontos és úgy érzed így nem működhet a kapcsolat akkor engedd el a srácot, ne rabold egyikőtök idejét sem. Sokkal rosszabb, ha szerelmes lesz és keresi a választ miért dobtad.
2019. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

Írsz valamit, ami miatt el kellene gondolkodni az intim tornán.

Az előző pasasnak vastag volt a pénisze mégsem érezted.

Van méretbeli különbözőség.. de az érzés egy bizonyos vastagság felett már nem csak a férfi dolga, hanem a nőé is, úgyhogy tornáztasd, mert valószínű te sem vagy igazán szűk, viszont a férfiakkal ellentétben te tudsz javítani ezen.

2019. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha ennyire tartasz attól, hogy "kevés" lesz neked, viszont egyébként meg bejön a pasi, javaslom az intimtornát, ugyanis a te "méreteiden" is múlhat a dolog.

Azt meg tényleg nem tudhatod, mit tud a pasi, amíg ki nem próbálod...

2019. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Én már jártam így hogy nem éreztem a párom, pedig átlagnál jóval nagyobb volt és vastagabb. Az izgalom egy bizonyos fokán rásimul a hüvely a pénisze, összeszűkül, valami orgasztikus mandzsetta vagy mi, de ez nem történt meg mert nem izgultam fel rendesen. Az előző párom jóval kissebb mérettel rendelkezett, mégis jó volt vele, többet éreztem belőle mint a nagy farkúból. Próbáld ki, meg az intim tornát is.
2019. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 peca1000 ***** válasza:
63%

Lessz ott még tartalék.


Lefekszel vele, oszt hajrá!

2019. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Savlekotő ***** válasza:
64%
Legyél őszinte,mert sokatok csak félre kurni képes mert kielégületlen,de otthon meg hazudozik h igy jo ugy jo a szex,de közbe havi egyet enged közbe mással minden percben csinálná..
2019. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
És ha orálisan ki tud elégíteni úgy,hogy bele remegsz? Sokkal jobb érzés mint a dugás!
2019. nov. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld ki. De ha nem megy, ne erőltetsd, ne akard "megjavítani" mert nem fog menni. Voltam hasonló helyzetben, egy évig szenvedtem eg kisfarkú pasi mellett mert én is bevettem ezt a szart, hogy válassz mi a fontosabb és mindent meg lehet oldani. Egy frászt lehet. Ha a szex nem fergetegesen jó az elején, később sem lesz jobb. Javítgatni meg 10-15 év után kell amikor alább hagynak az érzelmek, nem 3 nap után.
2019. nov. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne jó.
2019. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%

Talán először ütemezzetek be egy orálpartyt, és így nem lesz neked ciki, hogy nem akarod érezni magadban/ nem izgat fel. + Úgy tudnád tesztelni, hogy nyal/ ujjaz.


Nekem is volt dolgom egy jóval átlag alattival, ami iszonyat cingár volt. A legkisebb átmérőjű Durex épphogy jó volt rá és nem lötyögött...

1X bevetett egy kis síkosítót.. akkor meg főleg nem éreztem semmit.

3 hónapig szenvedtem vele, amit azóta is bánok. (Bár ott nem csak a szexszel volt probléma, de hosszútávon ez is elég lett volna.)

2019. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!