Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felszínes, hogy én is elkezdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes, hogy én is elkezdtem ilyen randikra vágyni?

Figyelt kérdés

Nemrég barátnőimmel a randi élményekről beszélgettünk, és be kell vallanom elkezdtem irigykedni:

-a férfi érte ment kocsival, hogy elvigye a randi helyszínére

-40 km-ért utazott, hogy láthassa és meghívhassa a kávéra

-időben megérkezik

-mindig meghívná (amit persze nem fogad el, de azért jól eső érzés :) )

-folyamatos ötletekkel áll elő a programokat illetően

-virágot, édességet vitt neki

-vidám hangulatban telnek a randik


Az én tapasztalatom:

-mindig késnek, legutóbb 3x is én álltam a hidegben, esőben várva a másik félre akár fél órát

-én utazok 60 kilométert, mert ugye Budapesten kívül nincs élet

-vagy én megyek, vagy nincs találkozó, mert fáradt a másik fél

-még ha el is hív vacsorázni (2.-3. randi), a saját részem én állom (ami nem gond, fizetem én a részem, nekem csak azért fura, mert ha én meghívok valakit én nem fizettetem ki vele a részét :) )

-utolsó pillanatban lemondás

-hozott nekem csokit, amit aztán kibontott és megette a felét (na jó, ez inkább vicces :D )

-3-4. randi már kimerül a kanapén dögléssel, hiába vetek fel én ötleteket

-az első randi után minden nyűg rám zúdul (fáradtság, családi problémák, szorongó személyiség stb.). Ezzel csak, azért van bajom, mert egy ismerkedés elején szerintem ezeknek még nincs helye.


Eddig nem zavartak ezek a dolgok, csak most már látom mások tapasztalatából, hogy lehet ezt másképp is. Természetesen itt több tapasztalat van leírva, nem 1-1 emberről szólnak a történetek.

Elég rosszul érzem magam, hogy egy olyan dologtól besírnék az örömtől ha valaki pl. értem jönne és nem én várnék rá még jó sokat. :) Szokva vagyok a sok utazáshoz, de most már kicsit unom, hogy mindig én rohangálok.

Igazából egy időre fel is függesztem az ismerkedést, de kíváncsi vagyok mások tapasztalataira is.


28/L



2019. nov. 18. 19:36
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

A válaszokat olvasva még hülyébben érzem magam. :D

Barátaim mindig mondják, hogy válogatott idiótákat kapok ki és túl megértő vagyok.

2019. nov. 18. 20:05
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyökerekkel ismerkedtél. Az is jelezhet valamit, ha őket vonzod mindig...

Én úriember vagyok, de semmi előnye nincs ennek. Azt látom, aki beletojik úgy, ahogy leírod, több sikert arat.

2019. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel a másik fél kocsija, nekem is van és azt szeretem.

Na jó, ha egy agyonhitelezett BMW-vel adná az élet királyát akkor biztos elengedném a dolgot.

2019. nov. 18. 20:07
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem felszínes vagy, inkább túl sokat eltursz.
2019. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"válogatott idiótákat kapok ki"


Ennek viszonylag egyszerű a magyarázata: a sikeres, jól kinéző, okos és még több pozitív tulajdonsággal rendelkező személyiségek bevonzzák gyakran az ellentettjüket.

A bevonzottak meg leginkább a hátrányaik kompenzálására, pótlására képes társat keresnek, nem az egyenlőségre törekednek.

Legtöbb sajnos ez az érzelmi intelligenciában mutatkozik meg, amikor a másik nem képes beleképzelni magát a Te szituációdba.

A lusta, aki arra vár a másik szervezzen programot.

Nem hajlandó utazni "fáradt" - utazz Te.

Energia vámpírok, velük sajnos nem lehet harmonikus kapcsolatot kialakítani.

2019. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
19%
Én megfordítanám a dolgot. A nők 90%-nak a tipikus ma felállított tulajdonságokkal bíró férfiak kellenek. Felnyirt haj, szakáll, izompolo, tokot elszorito nadrag, pipaszar labak melle 50es felkar, metroszexualis gyokerek narcisztikus stilussal otvozve. Na most, mivel tagunk jol nez ki, a nok mar ezert oda vannak erte onmagaban, tehat nem ramasztanak igenyt vele szemben, hogy emberileg, lelkileg, agyilag is toppon legyen. Eppen ezert korcs a legtobb jokepu, kidolgozott testu ferfi. Noben ugyanez pepitaban.
2019. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Hatarokat rakd le! Ne legyél megalkuvo. Mikor megbeszelitek a dolgot akkor mondd meg neki h hogy legyen. Ha nem jo akkor lepjel a következőre.
2019. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is túl elnéző vagy, de ha görbe tükröt akarnék mutatni, azt mondanám birka vagy. Ülsz és azon gondolkozol, hogy neked FÉRFI kell. Aki előreenged az ajtónál, aki kinyitja neked a kocsi ajtót, kihúzza a széket, aki virágot visz, felsegíti a kabátod és a tenyerén hordoz. Aztán amint jön egy "férfi" (jelölt), akkor feladod a vágyaidat és behódolsz. Majd mész te, majd fizetsz te, majd kitalálod a programot te... Esetleg virágot is vihetnél.

Ne haragudj, de ebben a szituban nem azért vagy hülye, mert felszínes elvárásaid vannak, hanem mert az elvárások igazából csak vágyak, amik mögé nem állsz be, így sosem válnak valóra.

- Nem hajlandó 60 km-t utazni egy pasi, azért hogy megigyon veled egy kávét? Mehet a levesbe...

- Késsél te 10 percet. Ha még így is várnod kell rá újabb 10 percnél többet, fordulj sarkon és menj haza. Leves.

- Fáradt a másik fél? Akkor nincs találkozó... te vagy a nő, érted kell mindent megtenni, nem neked kell mindent megtenni egy férfi kegyeiért. Leves...

- Nincs közös program, nincs közös élmény, sem vágy erre. Nem egyezik a ritmusotok, nem ugyanazzal szerettek időt tölteni. Leves.


Valójában elég egyszerű képlet ez szerintem. A sikertelenséged kulcsa, a szerencsétlenek bevonzásának oka csak is te magad vagy! Kétségbeesetten kullogsz a tapló, fáradt, szerencsétlen idióták után, akiknek talán nem is kellesz igazán, csak kényelmes nekik a helyzet. Leírod az önbecsülésed és sosem fogsz boldog kapcsolatban élni. Állj a sarkadra és legyenek elveid, így kapásból kizárhatsz egy igen nagy réteget, akikkel amúgy sem jutnál semmire hosszútávon.

Bocsánat a néha talán túl erős szóhasználatért, de lásd a hibáid... Nem a másik nő a szerencsés, amiért udvarias férfit fogott ki. Veled van a baj, hogy te ezt nem követeled meg!

2019. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, még a nyers véleményeket is, hiszen abból is sokat lehet tanulni.


Kicsit most elvesztem, hogy hogyan is kéne ismerkednem.


Nekem nem jönnek be a mai divat pasik. Felnyírt haj, szűk nadrág...jajj, a halálom.


A legelkeserítőbb, hogy én azt hittem ez az átlag, amit én tapasztalok, és a másik oldal pedig a "tündérmese".


Nem akartam az a felszínes lány lenni, aki nagy elvárásokat támaszt a férfiak elé, ezért mindig próbáltam minden helyzetben megértő lenni. De basszus, tényleg birka vagyok.

2019. nov. 18. 21:32
 20/26 anonim ***** válasza:
Valahogy a kettőt együtt kell megpróbálni: továbbra is legyél megértő, ne legyenek túlzott elvárásaid, de birka se legyél :)
2019. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!