Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felszínes, hogy én is elkezdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes, hogy én is elkezdtem ilyen randikra vágyni?

Figyelt kérdés

Nemrég barátnőimmel a randi élményekről beszélgettünk, és be kell vallanom elkezdtem irigykedni:

-a férfi érte ment kocsival, hogy elvigye a randi helyszínére

-40 km-ért utazott, hogy láthassa és meghívhassa a kávéra

-időben megérkezik

-mindig meghívná (amit persze nem fogad el, de azért jól eső érzés :) )

-folyamatos ötletekkel áll elő a programokat illetően

-virágot, édességet vitt neki

-vidám hangulatban telnek a randik


Az én tapasztalatom:

-mindig késnek, legutóbb 3x is én álltam a hidegben, esőben várva a másik félre akár fél órát

-én utazok 60 kilométert, mert ugye Budapesten kívül nincs élet

-vagy én megyek, vagy nincs találkozó, mert fáradt a másik fél

-még ha el is hív vacsorázni (2.-3. randi), a saját részem én állom (ami nem gond, fizetem én a részem, nekem csak azért fura, mert ha én meghívok valakit én nem fizettetem ki vele a részét :) )

-utolsó pillanatban lemondás

-hozott nekem csokit, amit aztán kibontott és megette a felét (na jó, ez inkább vicces :D )

-3-4. randi már kimerül a kanapén dögléssel, hiába vetek fel én ötleteket

-az első randi után minden nyűg rám zúdul (fáradtság, családi problémák, szorongó személyiség stb.). Ezzel csak, azért van bajom, mert egy ismerkedés elején szerintem ezeknek még nincs helye.


Eddig nem zavartak ezek a dolgok, csak most már látom mások tapasztalatából, hogy lehet ezt másképp is. Természetesen itt több tapasztalat van leírva, nem 1-1 emberről szólnak a történetek.

Elég rosszul érzem magam, hogy egy olyan dologtól besírnék az örömtől ha valaki pl. értem jönne és nem én várnék rá még jó sokat. :) Szokva vagyok a sok utazáshoz, de most már kicsit unom, hogy mindig én rohangálok.

Igazából egy időre fel is függesztem az ismerkedést, de kíváncsi vagyok mások tapasztalataira is.


28/L



2019. nov. 18. 19:36
1 2 3
 21/26 exronin ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem eleget tapasztaltál már ahhoz, hogy legyen egy feltètelrendszered. Dolgozd ki ezt a rendszert és ha valami nem stimmel, akkor engedd el a dolgot. Egyszerűen ne írj vissza többet. Ha nem akar egy lépést sem tenni, akkor ne menj te sem. Ha nem fizet, ne találkozz vele többet. Hidd el, nem fáj sokáig. Ezekkel a srácokkal a szex sem túl jó, mert önző mamakedvence mind, a klasszikus értelemben vett férfiassághoz, nemhogy nincs köze, de soha nem is lesz!

Legyenek feltèteleid, amikből nem engedsz!

2019. nov. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj kérdező, hogy te alapból el se vártad, hogy így kezeljenek téged. Hiszen látod, vártál arra a srácra fél órát, elnéztél neki mindent, saját magadat nem kezelted partnerként.


Első lépésként magadat kéne a helyén kezelni, tudnod kell mik az értékeid és igenis elvárni mástól is, hogy így álljon hozzád. Soha nem várunk férfira, soha nem mi utazunk először a férfihoz, nem nyaljuk ki a popóját.

Viselkedj úgy, hogy a másiknak is érezze, veled nem lehet bármit megtenni. Az a baj, hogy neked mindegy, belemész, ráhagyod. Nem szabadna. 27/N

2019. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"mindig késnek, legutóbb 3x is én álltam a hidegben, esőben várva a másik félre akár fél órát"


Nálam már itt szakadna a cérna. 10 percnél tovább senkire sem várnék.

2019. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, előző voltam, N/24.
2019. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nálam alap, hogy először én megyek a nőhöz (mármint ha nem ugyanabban a városban lakunk) Szombaton 120 km-t utaztam, csak azért, hogy végre élőben lássak valakit. (nem lett belőle semmi, de legalább jól éreztük magunkat) Sosem mondanám le, ha valamiért úgy is alakulna, hogy kések, biztosan szólnék időben. A meghívás nálam annyit jelent, hogy mindent állok. Első randira nem vinnék semmit, de ha lesz következő, oda biztosan készülnék valami aprósággal.

Amit én tapasztalok, hogy nincs olyan -egyedülálló- nő, aki ezeket értékeli.

Oké, hogy egy időre felfüggesztetted az ismerkedést, de mi lesz az olyan "nemnormálisokkal" mint én? :)

27/F

2019. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Biztos vagyok benne, hogy megfogod találni azt a lányt, aki ezt kellően értékelni fogja. Minél több rossz tapasztalattal lesz "gazdagabb", annál inkább értékelni fogja, ha végre nem egy suttyóval találkozik. Nehéz úgy ez, mostanság hallom férfi oldalról is a tapasztalatokat és elkeserítő, hogy a lányok/nők mennyire nem értékelik a figyelmességet. Semmi és senki nem elég jó nekik. Na de majd megtapasztalják az átlagot. :)

2020. jan. 25. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!