Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácstalan vagyok a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok a párommal kapcsolatban. Szerintetek mire számíthatok? 😥

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal lassan 3 éve vagyunk együtt. Egyetlen egy közös képünk sincs. Valamiért nem akar belemenni a fotózkodásba, hiába kérlelem hogy csináljunk már legalább egyet. Semmi nem használ. Kezdem azt hinni hogy szégyel a Facebookon is (mellesleg ezzel a kapcsolatunk elején nem volt gond) de ha látok egy szerelmes képet és megjelölöm nem reagál semmit.. Szerintetek tényleg kezdenek kihűlni az érzései irántam?
2019. nov. 19. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Azok az érzések nem tudnak kihűlni, amik soha nem is voltak.
2019. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Öhm... Lehet, hogy csak nem feltétlenül kellene mindenki tudtára adni azt, hogy ti éppen mit csináltatok/csináltok/fogtok csinálni? Hm... Ki a jó francot érdekel az, hogy ki raktok egy képet magatokról, amikor éppen ott vagytok a tónál? Nem elég ha megcsináljátok a képet, és megőrzitek mint szép emléket? Nem mellesleg én sem szeretem, ha ismerőseim jelölgetnek facebookon különböző mémes vagy bármilyen poszt alatt. A Facebook ne is haragudj, nem erre lett kitalálva... Csak el hajlott ebbe az irányba...


És akkor te már most azt gondolod, hogy nem is szeret téged? Miből? Ebből? Ennyiből?


Majd ha vannak tények, akkor írd is ki ezt légyszives! :)

2019. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Én is gyűlölök fotózkodni.


1000-ből talán 1 normális ha sikerül :)

Nem is nagyon készítünk közös képeket félévente ha 1-et.


De ennek baromira semmi köze ahhoz, hogy milyen a kapcsolatotok.

2019. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha ezen múlik, én szívesen fotózkodok veled.
2019. nov. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az hogy kiakarom posztolni fészre de szerintem 2 és fél év után illene egy olyan amin mind ketten rajta vagyunk. Először akkor kértem mikor olyan jellegű ajándékot akartam volna neki venni tavaly karácsonyra.
2019. nov. 21. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem az hogy kiakarom posztolni fészre de szerintem 2 és fél év után illene egy olyan amin mind ketten rajta vagyunk."


Deee ezek szerint mégis szeretnéd! :) Jó persze, értem én. Rosszul esik, mert Te szeretnéd. De nehogy ezért össze vesszél vele, vagy elhagyd! Nehogy ez miatt gondold úgy, hogy nem szereted Téged! :) Ennek az égvilágon semmi köze ehhez. Lépj túl rajta, majd egyszer esetleg megpróbálod egy másik alkalommal. :) (De azért ne egy-két hét múlva! :D) Sőt, ki tudja. Talán egyszer Ő fogja majd mondani, hogy mi lenne, mit szólnál hozzá, ha ki raknánk egy képet. :) Csak nyugi!

2019. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!