Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » NINCS HUMORÉRZÉKE, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NINCS HUMORÉRZÉKE, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy nagyon aranyos fiúval.Figyelmes,kedves,minden rendben van,de nincs humorérzéke!Túl komolynak érzem,mit csináljak?

Valamivel megtörhetném a jeget,tudnék kezdeni ezzel valamit vagy inkább hagyjam az egészet?



2019. nov. 20. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem adj még neki egy kis esélyt. Az én páromról sem gondoltam volna, hogy egy HumorHerold, de aztán kiderült, hogy nagyon is, csak nehezen oldódik fel, és szinte csak kettőnk között poénkodik. És jól vagYunk együtt. Ki tudja, lehet hogy a pasi is olyan. Amúgy néha úgy érzem, hogy burokban élt. A legszakállasabb viccet is el tudom sütni neki úgy, hogy nevet rajta

:)

2019. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A humorérzék is olyan, mint a stílus, van akinek van, van akinek nincs... :D Nekem pl utóbbi, az egyáltalán nincs. :D
2019. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez egy basic skill. Neki hiányzik. Leszophatod úgyis, hogy a homlokod behorpad, akkor sem lesz humoránál.
2019. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Viccelődj, poénkodj, hátha oldódik. Lehet nehezen engedi el magát. Kicsi türelem.
2019. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérsz egy szelet szelet?

Vagy harapnál egy falat falat?

2019. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!