Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha királynők/kiralyfik lennete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha királynők/kiralyfik lennetek milyen hét próbát kéne kiallni a leendő parotoknak?

Figyelt kérdés
Olyan tevekenysegeket írjatok,amiből kiderül egy jó tulajdonsag,pl huseges,vagy ért vmihez,vagy bator...
2019. nov. 25. 11:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elsőre az IQ teszt jut eszembe.
2019. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam, a Viselkedjen úgy amiket írtam azzal tudja legjobban kiváltani... minden mas dolgot meg lehet tanulni pl főző es mosás takarítás... jo persze azokat is amiket írtam de azok inkabb jellemi dolgok
2019. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Elindítanék olyan műsort a tv-ben ami érdekli majd elkezdenék beszélni hozzá,ha figyel rám,akkor ez már pipa.


Egy hordó alkoholt kitennék elé és várnék.Ha nem kezd el vedelni,pipa


Kezébe adnék egy autó adás-vételi papírját,hogy menjen és irassa át. Ha ez megy ,pipa


Elküldeném bevásárolni,ha értelmes dolgokat vesz,pipa


Ráengednék pár nőt,akik próbálkoznának nála,ha ellenáll,pipa


Teleszórnék szennyes edényekkel egy konyhát,piszokkal a lakást és az egyik szobába betennék egy kényelmes fotelt,hatalmas tv-t,rágcsát. Ha rendet rakna pipa,ha nem,akkor mehetne ahova akar.


Csak az élet apró dolgai.

Figyelmetlenség,alkoholizmus,dolgok elintézésére való alkalmatlanság,önállótlanság,hűtlenség,lustaság.

Ezeknek az ellentéte pedig már főnyeremény.

2019. nov. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
:D
2019. nov. 26. 19:13
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ezeknek az ellentéte pedig már főnyeremény."


Akkor én egy kivitelével "főnyeremény" vagyok, pedig nem teszek túl sokat érte.


"Elindítanék olyan műsort a tv-ben ami érdekli majd elkezdenék beszélni hozzá,ha figyel rám,akkor ez már pipa."


Férfi vagyok, nem mennek a párhuzamos feladatvégzések. Férfi aggyal számomra érthetetlen, hogyan tud egy nő egyszerre telefonálni, és hallgatni valamit mondjuk a rádióban, vagy beszélni, és írni valami teljesen más témában.

Én, ha például írok valamit, és elkezdek beszélni, azt veszem észre, hogy azt írom teljesen hülyén, amit mondok is.

Ugyanilyen érthetetlen a nőknek is, hogyan nem képes erre egy férfi. Hogy ezt el lehessen képzelni, tudom ajánlani kipróbálásra a klasszikus "simogasd a hasadat körbe, míg paskolod a fejtetődet fel-le" képességpróbát.

Ennyire nem megy.


Ettől függetlenül a párom mondata hátrébb sorolja a dolgokat, eddig is így volt, ha beszélgetni akar velem, mehet bármilyen műsor. Legfeljebb tudja, mi az, ami tényleg fontos, és megvárja, ha amit ő mondana, nem az. De ha mondaná, arra figyelek.


"Egy hordó alkoholt kitennék elé és várnék.Ha nem kezd el vedelni,pipa"


Alig iszok alkoholt. Azt sem bebszási céllal. Hónapok alatt sem visel meg, ha egyáltalán nem iszok, nem hatna meg, ha előttem lenne az a hordó.


"Kezébe adnék egy autó adás-vételi papírját,hogy menjen és irassa át. Ha ez megy ,pipa"


Na EZ viszont nem fog menni, mert nincs autóm, és nem is vágyok rá, így sosem kellett még ilyet csinálnom, tehát nem is tudom, hogyan kellene.

Más ügyintézéseket már végigvittem az életben - egyébként nem az a fajta férfi vagyok, aki inkább két napig kering, mintsem bevallaná, hogy eltévedt, én ha valamit nem tudok, lelki vívódás nélkül megkérdezem olyantól, aki tudja. Simán azt is, hogyan lehet ide, vagy oda eljutni.


"Elküldeném bevásárolni,ha értelmes dolgokat vesz,pipa"


Rendszerint én vásárolok be a főzésekhez (mivel én is főzök), csokit, csipszet, üdítőket, cukorkákat nem eszek, nem veszek, de ebben jól müködő kooperációt alkotunk párommal, mert együtt vásárolunk be, és kettőnek mindig sokkal könnyebb, sokkal jobb a végeredmény, kiegészíti egymás képességét két ember. Ő gondol arra, amire én nem, és fordítva, egymásnak eszébe juttatjuk, amit a másik elfelejt.


"Ráengednék pár nőt,akik próbálkoznának nála,ha ellenáll,pipa"


Párkapcsolatban igen. Anélkül nem volna semmi okom ellenállni.


"Teleszórnék szennyes edényekkel egy konyhát,piszokkal a lakást és az egyik szobába betennék egy kényelmes fotelt,hatalmas tv-t,rágcsát. Ha rendet rakna pipa,ha nem,akkor mehetne ahova akar."


A rágcsát nem igénylem, a kényelmet és a videózást igen. Legutóbb is ezzel töltöttem a szabadnapomat.


Miután négy óra alatt elmosogattam, beszedtem és összehajtogattam, majd elpakoltam a mosott ruhákat, levittem a szelektív és a kommunális szemetet, letakarítottam a konyhapultot, a tűzhelyt, kipucoltam a mosogatót, megtisztítottam a mosdókagylót a fürdőben, a tükröt, a fogmosópolcot, rendberaktam az ebédlőasztalt, összeszedtem a szennyest, lehúztam az ágyneműt, és ezeket a mosógépbe gyűjtöttem, felmostam, felporszívóztam körbe mindenhol, és kiszellőztettem.


A "gond" csak az, hogy menyasszonyom van.😄


Ez azért még bőven nem a "főnyeremény" pasi. Az olyan, aki úgy Chris Hemsworth, hogy közben több diplomája van, méghozzá olyan területeken, amik kiemelt emberi értékűek, mint például állatorvos, jogász, orvos, mellette sikeres különboző aktív szabadisős tevékenységekben, kajakozás, vízi labda, hegymászás, nyelveket beszél anyanyelvi szinten, és van mindezek mellett energiája és akarata valamilyen társadalmi karitatív szolgálatra, mint önkéntes tűzoltó, adományosztás, ingyenkonyhán besegítés, vagy missziókban iskolákat épít szegény sorsú gyerekek falujában.


A "nem dohányzik, nem iszik, bevásárol, elmosogat, gyerekrajongó apatípus, állatbarát, figyelmes szeretkezéskor, szavahihető és hűséges" felsorolásban semmi plusz nincs, amihez igazán meg kellene ugorni valamit egy embernek, döntés (illetve - egyes részleteiben - személyiség) kérdése, nem valamiféle "elért eredmény" saját maga számára.

A főnyeremény az, aki el is ért valamit saját képességei által, ami értékes, és másoknak nem menne őutána.

2020. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!