Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok Elmennétek randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Elmennétek randizni egy mondhatni idegen fiuval késő este?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismerjük egymást, de nekem a környéken jó hírem van (minidg segítek mindenkit, jó tanulmányi eredmény, stb) neki meg rossz híre van, ezért nem akarom hogy lássanak vele, megbeszéltünk hogy csak beszélgetünk egyet a kocsijában egy olyan üres helyen este, ahol nem lát senki. Amúgy külsőre nagyon tetszik már régóta, de kapcsolatban nem lennék vele, egyszerűen csak kíváncsi vagyok milyen vele személyesen beszélgetni. Ő hívott amúgy, már hetek óta írkál hogy nincs e kedvem beszélgetni vele, és ma estére beadtam a derekam 😋😊

20 éves lány vagyok és ő ha jól tudom 25 éves fiú



2019. nov. 29. 08:30
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
20 évesen ez a legjobb tanulmányi eredmény amit elérhettem. Mi a vicces ezen? Egyetemre fogok majd manni. A döntés nem született meg bennem, ezért érdekel mások véleménye
2019. nov. 29. 09:01
 12/31 anonim ***** válasza:
82%
Kicsi csillag, van egy erettsegid meg egy nyelvvizsgad? Kepzeld nekem is jo jegyekkel van mindketto, oszt hova szarjak? Pont azt irtak, hogy nem ezektol leszel okos, es amugy irto naiv es ostoba vagy. Bar engem nem izgat, hogy kit pipazol le a nagy BASZelgetesek kozepette, de legalabb ne probald mar megmagyarazni a szarnak, hogy az lekvar.
2019. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Lehet nem vagyok otthon a kapcsolati témában mert egyszer volt egy 1 éves kapcsolatom és ennyi. Lehet ezért is vágyom már egy férfi társaságára. Lefeküdni biztos nem fogok vele. Pláne nem egy autóban.
2019. nov. 29. 09:04
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Jo de akkor gondold vegig, hogy nem eppen ez a kehjobb modja egy csavo tarsasaganak. Menjetek kavezni azt majd meglatod.
2019. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Mar bocs, de 20 évesen miért ne számítana ez jó tanulmányi eredménynek? 20 évesen nyilván nem lesz atomfizikus, vagy agysebész végzettségem...
2019. nov. 29. 09:07
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
En 21 vagyok es most diplomazom. :) es ket eve egy multinal dolgozom, eleg jo fizetessel. :) szoval ne szallj el magadtol, nem nagy szam.
2019. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Olvass híreket! Általában a sötét kietlen helyeken müvelnek érdekes dolgokat a gyengébbik nemmel. Pont azért mert ott SENKI SE LATJA.


Pl. Népligeti gyilkos

Kelenföldi vasút kozelében is majdnem megoltek egy nőt.

2019. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nyuszicsibe? 😀
2019. nov. 29. 09:10
 19/31 A kérdező kommentje:
#18, ez nagyon lehangolo😏
2019. nov. 29. 09:12
 20/31 A kérdező kommentje:
Lehet ki kellett volna hagynom a kérdésből 1-2 apró részletet, mert így visszaolvasva tényleg naív kérdés. Na mindegy.
2019. nov. 29. 09:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!