Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok Elmennétek randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Elmennétek randizni egy mondhatni idegen fiuval késő este?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismerjük egymást, de nekem a környéken jó hírem van (minidg segítek mindenkit, jó tanulmányi eredmény, stb) neki meg rossz híre van, ezért nem akarom hogy lássanak vele, megbeszéltünk hogy csak beszélgetünk egyet a kocsijában egy olyan üres helyen este, ahol nem lát senki. Amúgy külsőre nagyon tetszik már régóta, de kapcsolatban nem lennék vele, egyszerűen csak kíváncsi vagyok milyen vele személyesen beszélgetni. Ő hívott amúgy, már hetek óta írkál hogy nincs e kedvem beszélgetni vele, és ma estére beadtam a derekam 😋😊

20 éves lány vagyok és ő ha jól tudom 25 éves fiú



2019. nov. 29. 08:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Látásból ismered, de nem tudsz róla semmi érdemlegeset, csak amit összehallottál róla és még azt sem akarod, hogy lássanak vele, komoly kapcsolatot és szexet sem, mint említetted, akkor mi értelme van a találkozónak? Hogy megnézd milyen jól néz ki és húzhasd az agyát? Ő nyilván húzogatna téged, mi másért hívna el az autójába beszélgetni késő este, ahol egy lélek nincs. Miért nem lehet beülni egy normális helyre délután? Nem hiszem, hogy ehhez sok ész kell, még a helyzetet se tudod megbeszélni vele, de ahogy nézem a kommenteket, magaddal sem. A kérdésből és a sztoriból az jön le, hogy nagyon meg akarod d*gatni magad, miközben lenyomod itt az okos jókislányt. Nőlj fel az élethez is, ne csak az iskolához.

Ha normálisan érdekel és kíváncsi rá, találkozz vele délután egy kávézóban, ha szexelni akarsz, ülj csak be hozzá este, de akkor ne picsogj utánay hogy a férfiaknak csak szexre kellesz. Ha egyiket sem akarod, akkor pedig ne játssz a sráccal. Azt csak el tudod dönteni, hogy mi a szándékod.

2019. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
majd meséld el a részleteket ;)
2019. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
25.-ös, felesleges majd megnézzük valamelyik este a híradóban. :DDD
2019. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%

Senkit nem érdekelnek az érettségi eredményeid (mondom ezt több diplomával) ha az élethez szükséges praktikus intelligencia ennyire nincsen meg benned. A nőként létező legkiszolgáltatottabb, ráadásul félreérthető helyzetbe magad önként, egy rosszhírű férfival, késő este..


Igazából ez olyan szintű ostobaságra utal, hogy szerintem ez egy kamu kérdés.

2019. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Csak ha szexre vágynék, vagy keresném a bajt.
2019. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ne menj el! És ha ő lesz olyan kedves és elújságolja a haveri körnek, hogy éjjel randiztatok, akkor mit csinálsz? Meg ki tudja mi történne. Én biztos nem mennék el a helyedben. :/
2019. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Neztem a hireket, egyelore semmi 😬
2019. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én értem, egyelőre nem akarod hogy lássanak vele, mert úgy gondolod nem illenétek össze, de ha kiderül hogy normális, adnál neki esélyt. De azért az az üres hely közel legyen forgalmas helyhez, csak maga az autó legyen takarásban, de emberek ha onnan pár m-re járkálnak akkor biztonságban vagy vele úgyis. Írd majd meg mi lett belőle.
2019. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bár valószinuleg már megvolt a "randi", de azért elmondanám a véelményem...egyetértek a tobbiekkel, lehet neked nem tunik annak, de igy kivulallokent igenis veszelyes dolognak tunik, te persze azt latod, hogy ugyan, nincs benne semmi, de igazán egy kiszolgáltatott helyzet...addig oke, amig tenyleg csk beszelgettek...de mi van, ha o nem csak beszelgetni szeretne, ahogy igerte? Mi van, ha o nem respektalja, ha te azt mondod, hoyg te nem akarsz vele smarolni, levetkozni, jasztadozni, pettingelni stb??? egyedul leszel egy kietlen helyen, egy idegen ferfival, aki erosebb naald, nincs hova elmenekulnod, elfutnod, nincs kitol segitseget kerned...ez nagyon veszelyes...


Baratnom 15 evesen randizott egy nala 1 evvel idosebb sraccal, a 2. randin /valamelyikuk otthonaban/ az amugy szimpatikus srac azzal kezdte, hogy na akkor vesse le a bugyit a lány...


vagy pl. velem megtortent, hogy egy kollégám, akivel a foiskolarol 6 eve ismertuk egymást, sose nem is haverkodtunk, de egy csoportba jartunk es egy cegnel helyezkedtunk el a suli utan...szoval mikor lakast vettem, egy delutanra elhivtam hozzám egy kávera es beszelgetesre a kollegat meg egy kolleganomet /mindketten csoporttarsak voltak a fosulirol/, de a kolleganom vegul aznap lemondta a talalkozot, mert beteg lett...na sebaj, azert a kollegamat emiatt nem akartam lemondani, sutit is keszitettem nekik...eljott...beszelgettunk...aztan elkezdett ram nyomulni...egyre kozelebb es kozelebb ult hozzam, vegul johogynem a számba mászott, karolgatott, simogatott...en olyan zavarban voltam, fogalmam sem volt, mit csinaljak, annyira lesokkoltam /en, a mindenkivel illedelmes lany, meg akkor is illedelmesen akartam kirakni ot, ezek utan, a sajat lakasombol!!/, annyira nem szamitottam semmi ilyesmire...foleg tole, aki 8 ev ismeretseg alatt egyszer sem adta jelet hoyg tetszenek neki, ráadásul feleség es 2 apro gyerek varta otthon....undorito, azota nem is beszeltem vele...


Szóval tiszteld meg magad azzal, hogy nem csinalsz ilyen veszelyes dolgokat, dumalni lehet egy barban is, vagy egy csendes etteremben...ha o ebben nincs benne, akkor ne találkozz vele.


meg egy sztori tanulsagkeppen: Mikor a ferjemmel egy szorakozohelyen megismerkedtem tanc kozben, o is felajanlotta 30 perc ismeretseg utan, hogy hazakiser...kb 5 perc setara laktam (egy szallodaban atmenetileg), hat...gyorsan leleptem ezek utan...eszembe se jutott, hogy egy tok idegen /egyebkent vonzo/ pasival, egy idegen helyen, tok sotetben setalgassak....attól fuggetlenul, hogy bucsuzas nelkul leleptem, megis osszehozott minket a sors, szoval ha kell hogy kozotok legyen egymashoz, a sors megoldja, nem kell egy sotet, kietlen helyen veszelyeknek kitenned magad..

2019. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ, a kínos csenden kívül semmi sem történt. :) több randi nem lesz.
2019. nov. 30. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!