Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valamilyen indokkal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamilyen indokkal vagy anélkül léptetek már le randiról? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

A minap láttam egy csoportban egy srác írta ki, hogy elhívott moziba randira egy lányt, a lány elment viszont azt mondta ki kell mennie a mosdóba és vissza sem ment.

Valakivel történt már hasonló? Kort is írjatok.



2019. nov. 30. 15:57
1 2
 11/12 Synesztro ***** válasza:
31/F egy csaj bejelölt, még MyVip randin, ahova csak úgy poénból jelentkeztem fel, szinglinek szingli voltam ugyan, de egyáltalán nem gondoltam, akkor sem, (és most is úgy gondolom) és most sem vagyok ennek nagy híve, úgy gondolom, hogy egy személyes találkozás alkalmával ismerkedni sokkal élethűbb. De mivel bejelölt, és csupa jajj, de jól nézel ki, meg hasonló, gondoltam egye fene. Egy főtéri padon vártam, hogy elvigyem valahová, cukrászda, étterem vagy hasonló. Amíg ott olvasgattam a könyvemet, a csajra várva, odajött hozzám, egy ahogy mostanság mondják kikerázott cigánylány. Az a kicsi, molett alkatú nagymellű fajta, kicsit ragyásabb arccal, toprongyos, koszos tornacipőben. Mondja nekem, hogy szia, örülök, hogy találkozunk. Mondom jó neked, és bújtam vissza a könyvbe. Erre szól, hogy rá várok. Mondom nem hiszem. Erre mondja, hogy ő a netes randim. Akkor esett le, hogy a profil fotóján, egy nagyon sötétben készült, szinte csak az alakja körvonalazódását lehetett látni, amiből csak azt szűrtem le, hogy alacsony termetű, de az meg engem nem zavart volna. Azt hittem lefordulok a padról. :D Kérdezte, hogy hova megyünk akkor? Illedelmesen közöltem vele, hogy ne haragudj, de nem hiszem, hogy ez menni fog, sajnálom, hogy csalódást okozok. Erre ő, tök meglepően higgadtan közölte, hogy oké, semmi gond, és szép napot kíván nekem. Aztán még ő ment el, én meg lefagytam.XD A poén része, hogy azóta a városban lakom, és nagy ritkán, de évente párszor összefutunk bevásárláskor, olyankor kedvesen int, meg köszön, és tovább megy. Én szintúgy.:)
2019. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Első és utolsó netes társkeresős randim volt, a fickó értelmesnek, bár kissé elvontnak tűnt. Egy kávézóban ittunk meg egy italt, hogy majd később esetleg eszünk valamit. Aztán elkezdte kérdezni, hogy milyen drogot próbáltam már, mert ő szokott ilyet néha. Mondtam, semmilyet, és nem is érdekel. Aztán eltereltem a témát, de ő a drogról akart beszélgetni, meg hogy szívesen hoz nekem. Szóval elköszöntem az ital után, nem ettünk. Utána még írt, hogy nagyon örül, hogy megismert és nagyon tetszem neki, és ha gondolom, felmehetnék hozzá és lesz drog. Letiltottam.

34

2019. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!