Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? Nem tudok rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Nem tudok rajta kiigazodni.

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy fiúval a tinderen. Eddig kétszer találkoztunk, nem történt semmi közöttünk, csak beszélgettünk.

Minden nap chatelünk, de mélyebb témákat nem érint a beszélgetés.

Keres, de nekem úgy tűnik mintha csak fenntartaná a beszélgetést.

Egyszer már rákérdeztem, hogy mit szeretne, akkor azt válaszolta, hogy szerinte lehetne komolyabb, rajtam múlik a dolog. De itt ennyiben is maradtunk. Nem nagyon szokott dicsérni, sem olyanokat írni, amitől úgy érzem, hogy érdeklem, mint nő.

Arra is gondoltam, hogy csak szórakozik, unalomból beszélget velem, vagy mással is ismerkedik, aki esetleg jobban érdekli.



2019. nov. 30. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
csak meg akar dugni
2019. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annak eddig semmi jelét nem mutatta.
2019. nov. 30. 16:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Te mit akarsz, amikor fordított esetben ilyen a helyzet?

(És ne mondd, hogy nálad nincs ilyen, mert jelenleg is pont ilyenben vagy.)

2019. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Többet kéne találkozni
2019. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekled eléggé az biztos.

Lehet van nöje.

2019. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám kideriteni, hogy van-e neki? A facebookon semmi jele nincs.
2019. nov. 30. 18:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy érdekled, szimplán félénkebb ;) Ha taliztok következőre, nyiss felé egy picit te, aztán majd oldódik ő is
2019. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az a baj ez nagyon két értelmű.

Egyrészt arra utalnak a jelek hogy félénkebb másrészt ha meg nem érezed azt, beszélgetésből sem érzed, hogy érdekelnéd, akkor lehet hogy ő csak a sexre érti a komolyabbat.

Ez kéne kiderítsd, hogy ő mire gondol a komolyabbon, szerintem egy próbát megér, hogy nyiss fele :)... Mert bármit is akarjon a félénkebb fajtába tartozik szerintem. Kevés esély van arra, hogy ilyen hosszú időn át taktikázón.

2019. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok fiú hiszi a tindert szexpartnerkeresőnek. Ennél a fiúnál ez meg van spékelve azzal, hogy az égvilágon semmit nem tud az emberi kapcsolatokról, kötődésről.

Várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön.

Igen, szexre vár, csak lövése sincs, hogy nem magadtól fogsz befeküdni az ágyába és magadévá tenni.

2019. dec. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"lehet hogy ő csak a sexre érti a komolyabbat"


Igen, én is úgy veszem ki az elmondottakból.

2019. dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!