Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás nők nem vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nők nem vonzódnak nem diplomás férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Ez egy íratlan szabály vagy pl. mondjuk lehet hogy egy vonzó szakmunkás férfival szívesen szexelnek de feleségül nem mennének hozzá.


Ti ismeritek hogy ez a valóságban hogy is van?



2019. dec. 7. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Valaki igen, valaki nem. Én például egyáltalán nem.
2019. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogyha valaki ennyire a végzettségéhez és a munkájához köti az identitását, és egyre inkább eltávolodik önmagától. Azok a férfiak is érdekesek, akik kevésnek érezznék magukat diploma nélkül egy diplomás nő mellett. Én férfiként akkor se érezném magam kevesebbnek, hogy dupla annyit keresne, mint én, mert egyáltalán nem ettől fog eldölni a kapcsolatunk sikeressége. Ennél sokkalta összetettebb spirituálisabb dolgokon múlik, hogy mennyire leszünk jó partnerek egymásnak.
2019. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!