Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jarnatok zero waste eletmodot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarnatok zero waste eletmodot folytato emberrel?

Figyelt kérdés
Nekem ugyanolyan megszallott embereknek tunnek, mint a hardcore veganok, petasok, stb. En menekulore fognam, ha randin kiderulne a masikrol, hogy ilyen.
2019. dec. 25. 06:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Veled van a baj egyedül.

Te mit teszel az egészségedért és a környezetedért?

2019. dec. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem, ez egy szekta.
2019. dec. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Ahhoz, hogy a “zero waste” állapot teljesüljön, ahhoz az egész életemet fel kellene forgatni. Kösz nem.
2019. dec. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Valóban szektások és agymosottak az ilyen emberek. Én csak egy értelmes embert lennék képes elviselni páromnak.
2019. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem totál megszállott, hanem csak igyekszik minél kevesebb szemetet termelni, akkor nem zavarna. Ha megszállott, aki neheztelne rám, ha veszek magamnak egy tubus fogkrémet és nem az ő otthon, konyhai alapanyagokból összekotyvasztott, befőttes üvegben tárolt, "jobb, mint az eredeti" fogkrémét használom, akkor nem.
2019. dec. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem ez a megszállott, persze, összejönnék. Én is próbálkozok itt-ott csökkenteni a hulladékot, de nyilván messze vagyok a jótól még. Ugyanakkor nem is akarom elérni ezt a befőttesüveg/hónap szemét szintet, szerintem túl sok dologban kéne folyton görcsösen figyelni, ami meg megint értelmetlen.
2019. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Vega vagyok, de esélytelen. Termelek szemetet még én is, csak mondjuk 3ad annyit, mint a húsevők. De nem járnék ilyen nővel. Mondjuk egy előnye lehet. Gumit nem venne, zsepibe meg nem spriccelnék. Marad a hüvely. 😉
2019. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Úgy érted olyannal, aki nem használ kotont? Esélytelen.
2019. dec. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem
2019. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%

Tök jó dolog, de nem járnék vele. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy folyamatosan csesztessen meg különcködjön. És számomra a szigorú életmód mindig élhetetlen, ezért nem kéne sem testépítő (volt tapasztalatom ilyennel), sem vegán, sem zero waste ember.


Én abba a csapatba tartozom, aki odafigyel, miközben él. Igyekszem rendszeresen keményen edzeni, igyekszem megválogatni, honnan veszem a húst, és egyáltalán mit eszek, igyekszem nem pazarolni és szelektíven gyűjteni a szemetet, de nem ekörül forog az életem.


Ráadásul a zero waste emberek még gusztustalanok is a szememben, mivel nem vesznek meg sok olyan bőr-és egyéb ápolási, higiéniai szert, ami azért jó lenne. Akar a tököm olyannal lenni, aki 2 hetente mos hajat meg szódabikarbónával sikálja a hónalját (meg ha nő, kimossa a véres textilbetétjeit és azt használja újra vagy tölcsérben lötyögteti egész nap a menstruációs vért magában)... Van ilyen barátnőm, tök csinos meg aranyos lenne, de ez a hülyesége annyira undorító, hogy nem tudom elnézni.

2019. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!