Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mièrt kèrdezgeti, hogy hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt kèrdezgeti, hogy hol ünneplek este, ha nem hív el?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hèten kètszer megkèrdezte, hol-merre-kikkel szilveszterezek, illetve ma dèlelőtt is, hogy hovà megyek vagy itthon rendezek-e bulit.


Koràbban azt mondtam, nem tudom.

Ma pedig azt vàlaszoltam, hogy nem terveztem semmit, bulit sem rendezek, lehet itthon maradok ès tèvèzek.

Aztàn ràkèrdeztem, neki mik a tervei - hàtha elhív.


"Mèg ő sem tudja, lehet elmennek erre-arra"


Ennèl zöldebb utat nem tudnèk adni (max. ha èn hívnàm el, de mivel tènyleg semmit nem terveztem, az elèg ciki lenne).


De, ha nem hív el, mièrt èrdekli ennyire, ma mit csinàlok?


2019. dec. 31. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a barátaival akar ünnepelni, de azért rád is kíváncsi és abban reménykedett mondasz valami olyan programot, ahol megtalálhat,ha kiszórakozta magát a haverjaival mert "véletlenül pont arra jártak", "bedöglött a buli amiben voltak"..stb
2019. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is elhívhatod őt, ha ilyen töketlen.
2019. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudja, merre lehet nyugodtan csajozni, ahol nem látod. ;)
2019. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1, basszus, okos vagy, en erre nem gondoltam :)


2, sajnos eleg nyuszi vagyok en is :)


3, hahaha :D

2019. dec. 31. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak érdeklődött, ennyi.
2019. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos eleg nyuszi vagyok en is :)"


Akkor még elvergődtök egy darabig, ha jól látom. Vagy összejön egy bátrabb lánnyal, aki felszedi.

2019. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Vár egy kis biztatást!

EZ lett volna a helyes válasz!:

"Nem tudom, több mint valószínű, hogy otthon egyedül, mert senki sem hívott sehová, sajnos..., pedig szívesen elmentem volna bárhová."

2019. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"(max. ha èn hívnàm el, de mivel tènyleg semmit nem terveztem, az elèg ciki lenne)."


Mit kell ezen problémázni, ha amúgy sincs programod és ő is otthon ül, és bejöttök egymásnak, már csak azért is áthívtam volna filmezni, behűtöttem volna a pezsgőt, készíteni valami vacsit, nem akkora szervezés, mégis együtt vagytok, nem?

2019. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!