Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%

Én még csak nem olyan régen töltöttem le, de a tapasztalataimat le tudom írni.


Annyi fontos tény, hogy a szakításom óta még nem telt el elég idő, és egyelőre nem nagyon tervezek semmi komolyat, maximum, ha nagyon megfog valaki, úgyhogy azért szoktam nézelődni meg beszélgetni.


Találkoztam onnan párszor egy sráccal, normális meg rendes volt, de úgy éreztem, hogy hiányzik valami, és egyébként is alig volt közös témánk.


Jelenleg van még 2 srác, akikkel most is beszélünk, ők is nagyon normálisak, de mondtam nekik, hogy részemről ez nem fog menni, ők sem igazán olyanok, akit keresek, viszont szimpatikusak.


Beszélek egy olyan sráccal is, aki elsőre egy tipikus szépfiúnak tűnt, és elég butának, de aztán közben sikerült kicsikarnom belőle pár témát, és meglepődtem, hogy mennyire értelmes valójában, nem értem, miért vett fel ilyen hülye stílust.


Volt egy külföldi srác, akivel kameráztunk egyszer, meg van még 1-2 külföldi, akivel beszéltünk kicsit, mert pont Pesten voltak, és kijelezte őket a Tinder. Számomra ez kifejezetten izgalmas egyébként, érdekel, hogy más országokban milyen emberek élnek.


Van most egy srác, akivel tervben van a találkozó, de szexről lenne szó főleg.


Szóval összefoglalva, szerintem bármilyen célra lehet találni srácokat, attól függ, éppen mit keres valaki.


24L

2020. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanolyan platform, mint bármelyik másik az interneten. Rajtad múlik, miként használod.
2020. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Semmi értelme. Mutogatni való pénzes díszfaxokat keresnek kizárólag a csajok, átlag külsővel ha nem vagy láthatóan pénzes, akkor nulla match.

Ha van match, akkor vagy vissza se köszön, vagy pár óra duma után akármilyen jó fej vagy, ghostingol.

2020. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 moozygoo ***** válasza:

Én csalódtam benne.

Csak néhány matchem volt, rájuk írtam de senki nem válaszolt.

Próbálgattam jobb fotókat feltenni, leírásomat is többször szerkesztettem.

Valószínűleg nem nekem való, mert egyébként sok sikersztorit hallottam róla, mint itt a kommentek közt is.

2020. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!