Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Tinderről?

Figyelt kérdés

Mik az eddigi tapasztalataitok?

(Kört és nemet irjatok)



2019. szept. 17. 22:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
F.O.S.
2019. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%

A nők 90%-a egó növelésből van fent.

A maradék 10%-ból 6-7% kövér vagy csúnya.

Van 2-3%, akik nem csúnyák, és tényleg komolyan gondolják.


De rájuk meg jut 100%-nyi férfi, szóval esélytelen ott bármit is találni. Ha csak nem nézel ki úgy, mint Chris Hemsworth.

2019. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%

A legtöbb nő ego növelésből van fenn és soha egy randira sem megy el. A párommal amúgy pont most beszéltünk róla, hogy milyen szerencsések vagyunk, hogy nem Tinderen ismerkedtünk meg, mert mikor egyesek kérdezik miként ismerkedtünk meg, akkor egy jó sztorit mesélhetünk el. Ezzel ellentétben ha most Tinder lett volna, most ezt mesélhetnénk...


"És ti hogy ismerkedtetek meg?"

"Hát izé, jobbra pöcköltem a fényképét."


Röviden, amolyan valódi prosztó és felületes ismerkedés a Tinder.

2019. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%

Batyam idezem par evvel ezelotti tinderezesi idejebol: "szexpartner keresonek jo" (most mar nem hasznalja haha rendes parkapcsoatban el).

Akkoriban elonyekent azt nevezte meg, hogy gyors, hamar ossze lehet hozni randit, semmi komolyat nem kell varni, egyszeru hasznalni es milyen jo hogy jelzi milyen messzire van toled az illeto.

O alapbop.fontosnak tartotta, hogy jo kepet kell feltenni az embernek magarol: teljes alakosat, titokzatosat es egy valoban rad jellemzot. Mert hazudni kar meg kell mutatni ha kover vagy ha alacsony eppugy mintha vekony magas vagy izmos, mert folosleges egymas idejet rabolni. A titokzatos alatt valami olyasmit ertett, hogy ha a masik latja akkor felkeltse az erdeklodeset. A hetkoznapi amilyenvagy hogy ne nagyon lojjon melle a keresesben.persze en sose hasznaltam...

2019. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%

Tipikus példája annak amikor nem találkozik a kereslet és a kínálat.


A férfiak az oldal eredeti céljának megfelelően szexpartner keresési céllal regisztrálnak. Nagy részük általában az aberráltabbja, amelyik telerakja az adatlapját menő képekkel (márkéás ruhában, divatmodell pózban fotózva, illetve gazdagságot fémjelezni hivatott kocsi mellett [a nők nem értenek a kocsikhoz ezért Ők megmaradtak a BMW, Audi szinten, ezeket kell nekik mutogatni]), ezek a manusok a második üzenetváltásra a farkuk képét küldik el. A másik fele általában nős, titkos kalandot kereső pasi, aki emiatt egyébként érthető módon nem tölt rendesen adatlapot és képet is olyat tölt fel amin nem látszik rendesen és ami az asszony előtti lebukás esetén még kidumálható. Ők kommunikációban jobbak lennének, de ritka, hogy valaki a megfelelő irányba húzza Őket.


A mai Magyar nőkről tudjuk, hogy utálják a szexet, így ezt az oldalt is társkeresésre használják. Döntő többségében kiselejtezett 30-as, 40-es utánfutós anyuka próbál partnert találni. Hangoztatják is, hogy nem pótpapát keresnek .... nem is .... pótkasszást. A többi része az egóját fényezni akaró fiatal fruska. De akad itt jópár megbántott molett hölgy is, akik szintén bizonyságot akarnak magukról, hogy a jól kiválogatott és Őt előnyösen bemutató képre igenis van akinek csorog a nyála. Számukra ez nem társkereső csak LÉLEKSIMOGATÓ. Képekből van itt csücsörítős selfie, van itt modell portfólió, és van sima hétköznapi is. Mind olyan társra vágyik, aki mellett jól érezheti magát, de egyik sem képes a kommunikációra. Több mint a fele sosem válaszol, ha ráírnak, másik részük pedig egyetlen üzenetet pazarol csak .... mintha korlátozva lenne.


Tapasztalat. Nős vagyok, egyértelműen szexpartnert kerestem volna. Amíg - vállalva a kockázatot - csak arcképet tettem fel, alig akadt kapás (match). Amikor olyat is feltettem, amin a kocsim is rajtam van, megtriplázódott, de válaszolni így sem sokan akartak. Siker 0!

Több élményem volt az Eropolison .... meg a rosszlányokon :)


O <- ez egy kör

NEM


Amúgy 42F

2019. szept. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
40%

Egyszer a barátom felregisztrált rá, és nem is rejtegette előlem a mobilját, állítólag csak azért, hogy új barátokat szerezzen. Én meg mondtam neki, hogy persze, én meg a római pápa vagyok. Sikerült is meggyőzni elég könnyen, hogy törölje magát.


24/L

2019. szept. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

A nőknek jó, mert ego boost, és mindig van valaki, aki szórakoztatja/meghívja/dugja őket, ahogy épp kedvük van.

A jóképű férfiaknak szintén jó, mert már nem kell lemenni a bárba sem, ha új puncit akarnak, csak levesznek valakit a virtuális polcról.

Az átlagos és átlag alatti férfiaknak meg gyakorlatilag nem létezik az app; max. arra jó, hogy lásd, kik szarnak magasról a fejedre.

2019. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Diavolino44 ***** válasza:
42%

Én az elő ismerkedés híve voltam. S ma is azt vallom, hogy ha igazán top kategória érdekel, nem feltétlen a társkereső a barátod.


Úgy kezdtem, hogy ha sikeres akarok lenni, mit kell tegyek. Erre ment el 2-3 hét kutatás, aztán reggeltem csajkent, s folyamatosan gyűjtöttem az infokat, a “konkurenciárol”, s megszerveztem milyen képeket szeretnek. Az előkészületek olyan 2 hónap volt. Aztán regisztráltam, pár tarskeresore. S jött a pofáraesés, hiba minőségi az adatlap és a foto, kevés match, és a beszélgetések hamar meghalnak. De tovább folytattam, volt egy pont mikor radikálisan változtattam. S az bejött, s szépen lassan egy jobb lettem. Osszejott pár randi, átlagos lányokkal, jól el is szúrtam azokat is. De egyre jobb lettem chat-ben. S osszejott az első szex is. Majd a következő, majd a következő, majd kovetkezo. 3 hónap alatt +10 randi. 4 szex, ebből kettő barátság extrákkal kapcsolat lett. S mivel érzik rajtam a “p.nciszagot” a csajok, így lett egy barátság extrakkal kapcsolat élőben való ismerkedesben is.


Szóval nem csak negatív tapasztalat van, de ebbe iszonyat sok melo és nem kevés pénz van belepumpalva.

34/F

2019. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%

Az a baj, a nők jelentős része a kategóriájánál 4-5 számmal magasabb hapsit húz jobbra, ez pedig magával vonzza, hogy ezek a férfiak számára max 1x-i alkalom lesz a lánnyal való találkozás. A nők utána sírnak, hogy a minden férfi szemét (mármint a férfiak felső 20%-a), a férfiak pedig sírnak (a maradék 80%), hogy egy normális nő sem képes a válaszadásra, vagy h egyáltalán "match" legyen. Ez a 80%/20% arány. A nők 80%-a a férfiak felső 20%-ára kíváncsi csak. Amelyik férfinek van "match", annak nagyon sok, több száz is, amelyiknek nincs, annak hetente havonta 1-2, azok is dagadtak vagy olyanok, akik örülnének bárkinek, csak valaki nyúljon már hozzájuk. Ez gyönyörűen látszik a tinderen (és a valóságban is egyébként). Én is benne vagyok a 20%-ban, de attól még látom amit látok.

A megoldás erre az lenne, ha mindenki tudná hol a helye, s akkor nem lenne sírás egyik részről sem. Számomra (és szerintem sok férfi számára is) a nő piaci értéke fordítottan arányos a benne járt dákók számával, akkor is ha csak becsapták, ha csak kipróbálta, akármi. Amíg ez a 80/20as arány van, addig sajnos egyre kevesebb a gyerek, a család (nem mixed, hanem normál család), stb...

[link]

32f

2019. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%
Normális embernek eszébe sem jut regisztrálni arra a szarra!
2019. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!