Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 5. randin strandra megyünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. randin strandra megyünk, de az arcom alapozó nélkül katasztrófa. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ne mossam le?

Végülis vízben nem jön le mert jó alapozó, lemosóval is alig tudom levakarni. De akkor nem néz hülyének, hogy alapozóban fürdök?


2020. jan. 5. 12:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
78%

És meddig akarod rejtegetni a valódi arcodat?

Nekem feltűnő lenne férfiként, ha a barátnőm full sminkben vigyorogna a medencében.

Ha akar téged vakolat nélkül is akarni fog.

2020. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Az alapozó nem fog lejönni ,csak a szemöldököm
2020. jan. 5. 12:55
 13/33 anonim ***** válasza:
82%
Hát, amíg ez a vezérgondolatod, hogy "jajj meg ne lásson valódi alakomban", addig ez a kapcsolat is halálra van ítélve.
2020. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
74%

#12


Jaaaaaaj neeee. Ez a "szemöldököt rajzolunk magunknak" divat annyira röhejes. Egyedül akkor értem meg, ha az adott személynek eredetileg ilyen Pataki Helga / Ededdeddy-ből Ed egyszemöldöke van és az tényleg csúnya alapból, de amúgy... Egy újabb idétlen hóbort, ami távolról vicces, de közelről... Inkább szomorú.

2020. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Csúnya Igen, az alakja is.
2020. jan. 5. 13:10
 16/33 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is van ilyen kolléga nőm akin mindig már messziről látszik hogy 6 kiló alapozó van rajta és még így sem hibátlan az arca. De nőként mondom, még mindig szebb lenne alapozó nélkül mint így, mert annyira természetellenes.
2020. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer a haverjaim mondták, hogy olyan lányt visznek strandolni első pár randin, aki full sminkben van, hogy ne egyszer reggel íjedjenek meg hogy akkor látják először a csajt. De nem tudtam, hogy ezt tényleg megcsinálja valaki.
2020. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
46%
Plasztikai sebész?
2020. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
51%

Vállald be.


Amúgy van szemöldöktetoválás is már.

2020. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
75%
Lehet kapni tartós szemöldök festéket, de sima hajfestékkelbis kivitelezhető. 2-3 napig bírja.
2020. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!