Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 5. randin strandra megyünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. randin strandra megyünk, de az arcom alapozó nélkül katasztrófa. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ne mossam le?

Végülis vízben nem jön le mert jó alapozó, lemosóval is alig tudom levakarni. De akkor nem néz hülyének, hogy alapozóban fürdök?


2020. jan. 5. 12:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon gyerekes vagy. Minek alapozó az arcodra? Ha ragyás, akkor étkezz egészségesen, igyál napi 2 liter vizet vagy menj hormon vizsgálatra.

A szemöldöködet pedig egy jó kozmetikus rendbe tudná tenni és utána nem kéne ész nélkül belemászni.


Vállald önmagad, vagy soha nem leszel boldog, és még tartós kapcsolatod se lesz soha.

2020. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
96%
Mi lesz ha együtt alszotok? Akkor úgyis meglát smink nélkül.
2020. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

1 hónap múlva van időpontom szemöldöktetoválásra, Azt tudja is a srác.

Nem pattanásos az arcom, hanem ahogy régebben nyomkodtam foltos maradt, nem egyenletes a bőröm.

2020. jan. 5. 14:11
 24/33 anonim ***** válasza:
45%
Komolyan az a legnagyobb problémád h jajj szemöldököd meg ne lássa? Neked sem való még az élet
2020. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Ha látnád milyen akkor te is félnél
2020. jan. 5. 14:16
 26/33 anonim ***** válasza:
47%
Én lehet, ilyen alkalmakra szereznék be filces szemöldöktust vagy géleset, az kevésbé kopik le vízben. Vagy ilyen lehúzható "egynapos tetkósat".
2020. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
57%

Akkor minek ismerkedsz, ha ez téged ennyire frusztrál? Kíméld meg szegény srácot és mond le a randit és többé ne is találkozzatok.

Egyébként így jár az, akinek nulla az önbizalma, álarcot tesz magára és akkor se hiszi el, hogy szerethető bármi nélkül is, ha már térden csúsznak előtte.

2020. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
49%
Simán lehet alapozóval vízbe menni.Én is korrigálom a szemöldököm...és ugyanilyen aggályaim voltak,mint neked.Na de! Ha egyszer eljuttok oda ,hogy egy jó kiadós s zex lesz,utánna úgyis meglát alapozó,szemöldök nélkül.
2020. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
13%

A maybellinnek van kerek tegelyes szemoldokfesteke vizalloba!!! Vegyel olyat. Legyel sminkben.

Smink melkul majd osszekoltozes utan lat kb. Elore senki secmutatja meg az elonytelen dolgokat!!!

2020. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
79%

#29

Szakadok az idétlen komnenteden. 😅😄😆


Én azokat a csajokat szoktam "kinevetni" akik strandra is sminkben mennek, ja, meg a műkörmük nehogy vizes legyen, ezért félig felemelt kézzel járnak a vízben. Annyira nevetséges látványt nyújtanak. 😆


Az ilyen ne menjen strandra, ha a sminkje és a körme fontosabb.

2020. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!