Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, mit gondoltok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit gondoltok ilyen tükörről a nappaliban? S főként arról, aki az ilyen stílust kedveli?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnétek megismerni, vagy inkább szóba sem álltok vele?🙂


2020. jan. 5. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:

Irigylem hogy annyira raersz.

Akkor is veletlen volt. Szinötös voltam végig nyelvtanbol ;)

2020. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy színötös voltál, látom az írásképed.😂

Hány éves vagy? Kíváncsi vagyok már erre a helyesíró művészre...

2020. ápr. 14. 18:28
 33/81 anonim ***** válasza:
0%

Megsem megy különbsèget tenni a gepiras es helyesiras közt:)


Kepzeld barinökkel meg poenbol volt az is heppünk, hogy direkt irogattunk egymasnak helyesirasi hibakkal, ugy, hogy mindenki tudta valojaban hogyan helyes. Amig mi agyonröhögtük magunkat addig te kb kikészültel volna mert nem erted az irast, irasképet :)

2020. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
0%

Màrmint azt nem erted, mi mögött huzodik meg a tanulatlan sötètség es mi mögött nem :)

Ez magasabb szint egy kicsit.

2020. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 A kérdező kommentje:
Jó, én poénból sem szeretek helytelenül írni.
2020. ápr. 14. 20:02
 36/81 anonim ***** válasza:
0%

A poenkodas alapjàt csak az adta, amikor neten olyanokaz irnak a sràcok, hogy "teccel". Igazàbol velük "szolidarizàltunk" csak:)


De volt itt is olyan kérdezö, akire sajnos nem emlékszem konkrétan, de vmi egetverö hibàkat halmozott, igy detto felvettem a stilusàt vàlaszban, csak hogy biztos èrtse mit irok neki, mert valoszinü ha helyesen irtam volna, el sem tudta volna olvasni :D


De amikor felsöbb vezetök es hasonlok irnak helytelenül, akkor meg szàndékosan hasznàlom a szavaikat es kijavitom a hibàikat gonoszan :)

Pl valaki irja hogy "Duppla kifizetés történt" vàlaszolok, hogy "..ellenörzöm hogy valoban dupla volt e" :D


Ezekkel el lehet szorakozni. Csak ne osztanà sz èszt aki màshol jàr ilyenekben

2020. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 A kérdező kommentje:
Te nagyon magas lovon ülsz... tényleg kíváncsi vagyok most már rád!
2020. ápr. 14. 20:24
 38/81 anonim ***** válasza:

Csak nem vagyok karotnyelt

Az élet sem fekete fehér.

2020. ápr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 A kérdező kommentje:
Ezt én nagyon jól tudom sajnos, hogy az élet egy sz@r játék🙂 Nekem pl. folyamatos csalódás olyanban, aki fontos volt... de talán egyszer jobb lesz.
2020. ápr. 15. 07:26
 40/81 anonim ***** válasza:
Ok a tukor.
2020. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!