Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elkövetsz egy pár hibát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkövetsz egy pár hibát egy párkapcsolatban, vagy megbántod egy párszor a nőt, akkor az életben valaha ezeket el fogja felejteni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, a nők nem felejtenek, soha!

És soha nem fogják megengedni, hogy valaha visszahozzátok a régi szebb időket, mindig aktívan meg fogják ezt akadályozni, mivel a hibák miket elkövettél azok megbocsáthatatlanok és úgy élnek bennük mintha csak 1 másodperccel ezelőtt követted volna el.


2020. jan. 5. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kérdés mivel és hogyan bántottak meg és milyen hibáról van szó. De én úgy tapasztaltam hogy ha úgy istenesen sikerül elbacni a dolgokat akkor a másik (nem csak párkapcsolatban) tehet amit akar mert mindig bennem marad a tüske.

Pl hiba lehet ha hosszabb ideig el vagyok hanyagolva vagy bacik részt venni a házimunkában. Hiába lesz utána minta ember mert én bennem ott lesz a félsz hogy csak időleges a változás. (Többnyire az is) Vagy ha agresszív megnyilvánulásai vannak (nem csak felém) vagy olyan bántó dolgot megjegyzést tesz ami alapjaiban meginogtat bennem dolgokat.

Ezekből már nincs vissza út. Egyszerűen valami megtörik és azt már nem lehet helyrehozni.

2020. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan? Mert nem mindegy, hogy elfelejtettél tejet venni, vagy megcsaltad, amíg terhes volt a te gyerekeddel.
2020. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Teljesen eltaláltad. Volt agresszív megnyilvánulásom de nem gyakran. 3 év alatt talán 4-5 ször és csakis verbális, amit a stressz hozott ki belőlem és nem ő.


Tettem néhányszor bántó megjegyzést (számára bántót) amiről én azt gondoltam, hogy a helyes út. De a mai napig nem tudtam megértetni és elhitetni vele, hogy én komolyan azt gondoltam, hogy az a helyes út.


Azóta próbálom helyrehozni a dolgokat, elfeledtetni vele, de nem javul semmi. Pedig tényleg mindent megteszek, de úgy érzem egyedül vagyok ebben, nem partner ő, nem igyekszik megjavítani a dolgokat.


Ez már akkor el van úszva, helyrehozhatatlan?


Én férfiként hamar túlteszem magam a rossza tapasztalatokon, de ő úgy néz ki képtelen erre. Ami kár, hiszen az elején minden olyan jó volt, szép volt és szeretném visszahozni azokat az időket, de lehet ő már vágyik arra.

2020. jan. 5. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Tehát agresszív és bunkó voltál, és nem érted, hogy miért hidegült el tőled?

🙄

Egek...

2020. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4


Azt még értem.


De a kérdés nem arról szól. Hanem arról, hogy ezeket a nők valaha elfelejtik, vagy el kell fogadni, hogy nem és már nem lehet helyrehozni a dolgokat.

2020. jan. 5. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tőle kell megkérdezed. Én ha egyszer kiábrándultam valakiből ott vége volt. Gyanús hogy nálatok is ez a helyzet.

Ha a rólad alkotott pozitív képe megtört nem hiszem hogy vissza lehet hozni. Mert onnantól nagyon könnyen észreveszi az ember ha a másik hibázik és valahogy az kerül túlsúlyba.

Ülj le a pároddal és beszéljétek át merre tovább.

2020. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy végletekig elcsépelt, de: Törj össze egy tányért. Megtetted? Most kérj tőle bocsánatot. Megjavult? Nem.
2020. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7


A tányér egy tárgy, míg az ember az hús-vér.

2020. jan. 5. 23:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a bizalom megsérült benne, akkor szerintem kicsi az esélye, hogy a nő elfelejti a sérelmet.
2020. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ment át a hasonlat. Ha valamit összetörsz (tányér,szív) akkor a törés nem múlik el egy bocsánatkérésről. Összeragaszthatod (próbálkozhatsz nála) de ha meg is marad, sérült marad.
2020. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!