Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szörnyű randi? Az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű randi? Az első randin pukizott egy óriásit. A többi lent.

Figyelt kérdés
Találkoztam egy férfival válás után. Nagyon jól éreztem magam a társaságában. Minden jól ment. Mozizas kávézás. Lett is volna második randi is. De totál gusztustalanul amikor hazakisért pukkantott egy óriásit. Nem tudom magam túltenni rajta. Nem azért mert nem tudta tartani hanem meg is magyarázta...sőt a figyelmemet is felhívta rá hogy mit csinált (nem mindha nem lehetett volna hallani és érezni). Most meg van dobbenve hogy nem talalkozom vele másodjára. Én képtelen vagyok megmondani neki hogy azért mert az orrom alá fingott. Szerintetek ezt én reagálom túl vagy adni kellene neki még egy esélyt?
2020. jan. 10. 19:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
27%
Mennyi klímavédő csaj van itt :D Szerintem az is lehet, hogy ez kamukérdés, de az egyes válaszokon jót derülök.
2020. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. Azóta is ki vagyok akadva. Ugyanis nem véletlenül tette hanem szándékosan.
2020. jan. 10. 20:31
 13/38 anonim ***** válasza:
83%
Hogyan, mivel magyarázta meg? Le tudnád írni a lezajlott párbeszédet?
2020. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
19%
Figyelj, ha nem az történt, hogy szándékosan lefingott, majd megjegyezte, hogy jó büdös vagy, akkor maximum arról van szó, hogy más a humorérzéketek. Ne feledd, férfiaknál a szellentéssel kapcsolatos dolgok jelentik a humor non plus ultráját, aki mást mond, az hazudik :)
2020. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Még leírni is szörnyű. Megállt és megtörtént. Még haspressel rá is segített. Szerintem látta a megdobbent arcom es szólt hogy o pukizott. Es ha ki kell jonnie akkor ki kell jonnie. Valamint a kezével legyezgette. Értem én hogy az élet velejárója de nem hiszem hogy értelmes ember az utcán meg nyomja is.
2020. jan. 10. 20:41
 16/38 Hellmano ***** válasza:
21%
Elvált nőnemű vagy...nehogy már a férjed nem szart az orrod alá és még húzta is a fejed a paplan alá. Jó igénytelenség, amit tett az a figura, ha igaz tényleg, de nem kell ennyire fujjogni, mikor a férjed gázait meg nevetve szívtad a paplan alá szorított fejeddel. Nem kell találkozni többet , ha nem tetszik és kész.
2020. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
93%
"Ne feledd, férfiaknál a szellentéssel kapcsolatos dolgok jelentik a humor non plus ultráját, aki mást mond, az hazudik :)" Pronyóéknál lehet, hogy vicces, de akinek 2-nél több agysejtje van, az nem találja viccesnek az ilyesmit.
2020. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
83%
Az is egy suttyó paraszt, aki fingás után még a másik fejére húzza a takarót. Az ilyenekkel komolyan szóba állnak a nők?
2020. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 Hellmano ***** válasza:
23%
Szerintem amúgy kicsit túl van lörítve ez a kérdés a hölgy részéről. Elhiszem, hogy elfingotta magát a figura, de biztos véletlen a többi már körítés. Első randin még a legparasztabb ember se szarik egy nő orra alá... 1 hónap minimum kell az első keksz elgurításához és akkor lehet nagyot hibázni női részről! Ha az elsőnek örül valaki, akkor vége utána jön pár alkalom után a paplan alá húzott fej is. Természetesnek kell venni, mert ha egy férfi látja , hogy tetszik a nőnek, akkor vége a dalnak. Ha örültél az első fingomnak örülj a 100.-nak is meg hasonló szövegek.
2020. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
50%
Én nő vagyok és esténként jól tele szoktam fingani a szobát. Olyankor kiabálgat velem az ember, hogy milyen állat vagyok. De amikor ő pukizik, akkor előfordul, hogy vihorászva rám hessegeti a dögletes bűzt, vagy tényleg a fejemre húzza a takarót.
2020. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!