Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szörnyű randi? Az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű randi? Az első randin pukizott egy óriásit. A többi lent.

Figyelt kérdés
Találkoztam egy férfival válás után. Nagyon jól éreztem magam a társaságában. Minden jól ment. Mozizas kávézás. Lett is volna második randi is. De totál gusztustalanul amikor hazakisért pukkantott egy óriásit. Nem tudom magam túltenni rajta. Nem azért mert nem tudta tartani hanem meg is magyarázta...sőt a figyelmemet is felhívta rá hogy mit csinált (nem mindha nem lehetett volna hallani és érezni). Most meg van dobbenve hogy nem talalkozom vele másodjára. Én képtelen vagyok megmondani neki hogy azért mert az orrom alá fingott. Szerintetek ezt én reagálom túl vagy adni kellene neki még egy esélyt?
2020. jan. 10. 19:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
72%

10 éve vagyok a férjemmel és egyszer sem fingott előttem. Szerinte ez tiszteletlen és undorító.

A vàlaszok megdöbbentőek, tényleg ennyi pasi tartja ezt viccesnek?🤮

2020. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kedves 4-esnek fogalma sincs hogy hány éves vagyok ("te korodban") azért azt elárulom hogy 30 év alatt vagyok. Vajon a te értéked mennyi lehet? Vagy a nőket felétek értékben szokás mérni?
2020. jan. 11. 15:43
 33/38 anonim ***** válasza:
58%

32-es, én dettó, csak nem is mertem kiírni, mert úgysem hiszi el. Mi sem fingunk egymás jelenlétében a férjemmel.

Amúgy elképesztő, mennyi proli van, ahogy itt a fórumon is látom. (Biológia meg emberi test működése ide vagy oda.)

2020. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
57%
Bocs, 31-esnek szántam, előző voltam.
2020. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
20%
32: Hát akkor viszont még gázabb a dolog, mert a nők többségét később szokták levegőnek nézni. De mondom, szoktajok hozzá, a férfiak többsége már nem veszi komolyan a nőket egyáltalán.
2020. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
73%

"32: Hát akkor viszont még gázabb a dolog, mert a nők többségét később szokták levegőnek nézni. De mondom, szoktajok hozzá, a férfiak többsége már nem veszi komolyan a nőket egyáltalán."


Mondja a frusztrált szűz fiúka:DD

2020. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
35! Nem azért valtam el mert levegonek nezett a volt ferjem. Vagy az a gaz hogy nem eltem le az eletemet boldogtalanul? Vegulis a kérdés szempontjabol lenyegtelen informacio a valaszod!
2020. jan. 11. 18:29
 38/38 anonim ***** válasza:
73%
Azért ilyeneket, hogy valaki a takaró alá nyomkodja a másik fejét.... Velem egyszer csinálná meg valaki, dobnám is ki.
2020. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!