Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az micsoda, ha rendre olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az micsoda, ha rendre olyan nőket fogok ki, akik egyáltalán nem, vagy alig kérdeznek, érdeklődnek a randin?

Figyelt kérdés

Nem mai insta nők, hanem egyetemet végzett, értelmes nőkről van szó.


Valahogy mindig lelkileg sérült, instabil nőkbe botlok bele, akiknél én vagyok a kapaszkodó, aztán olajra lépnek.


Jó barátom tanácsa: ha elkezd mesélni a friss szakításáról, ne kérdezzek semmit e téren, vágjak megértő arcot, majd hirtelen váltsak témát. Lehet, hogy ott nem fog kedvelni a nő érte, de utána jó érzéssel fog visszagondolni, hogy nem hagytam belesüllyedni az érzelmi mocsárba.


Ez hihető? Amúgy bunkóság megmondani nekik, hogy légy szíves hagyjuk az exedet, beszéljünk másról?! Főleg akkor, miután úgy találkoztok, hogy azért említette neten a friss szállítást?


2020. jan. 11. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szólni nem gáz. Az a gáz hogy erről beszél randin. Mégis mi a fenéért érdekelne első randin az exe?
2020. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

te meg úgy találkoztál vele, hogy tudtál a friss szakításról

ilyenkor mire számítasz?

úgy látszik annyira azért nem érdekled, de gondolom szex reményében képes voltál így is belemenni

2020. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1: köszi.

#2: ő szeretett volna jobban talizni. Nyilván gondoltam, hogy friss a fájdalom, nem is róla beszélt végig, de többször felhozta. Ne ítélj, ez nem szexről szól. Önismereti csooortban kezdtünk el beszélni. Nem gyökerek vagyunk.

2020. jan. 11. 19:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Megértő fejjel hagyd ott, mert rajtad fog törleszteni.
2020. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont a mai, egyetemista, értelmes nők az ilyenek.
2020. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is otthagyom.
2020. jan. 11. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Aki az első randin az exéről beszél, felejtős. Mindegy, hogy férfi vagy nő.
2020. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lényegében ez egy netes csevegés utáni első tali. Nem randinak beszéltük meg.
2020. jan. 11. 20:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem az alapján választod a nőket, hogy melyik érdeklődik irántad, vagy melyikkel van közös témátok.
2020. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8: Akkor kiönti a szívét neked, mint ismerősének. Nem társkeresés miatt találkozott veled.
2020. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!