Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első randin egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első randin egy ilyen nektek mennyire jönne be?

Figyelt kérdés
A hétvégén találkozok egy lánnyal, gondoltam beülünk vacsorázni valahova (oké nem olyan eredeti dolog az igaz). Azon gondolkoztam ,hogy veszek egy csokor virágot is neki, aztán amikor meg érkezünk az étterembe a csokor már ott lesz az asztalunkon. Egy 22 éves lány értékelné? Na meg ugye meg van a vacsi, utána nyomjam a kezébe ,hogy "itt van vidd haza, tied" :D. Eddig nem ment a romantika de változtatni akarok.

2020. jan. 15. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem kell virág.

A vacsora bőségesen elég lesz, meg hogy dumáltok.

2020. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Mennyire romantikus a lány, vagy ezt nem tudod?


Személy szerint Én egy kicsit meghátrálnék egy csokor láttán, számomra ez már túl nyálas, főleg úgy, hogy nem is ismerjük még egymást. Egy szál virág talán beleférne, az nem annyira ijesztő. De mondom, ez függ a személytől. Barátnőm nemegyszer kapott első randira virágot, és volt amelyik a randi után egyből a kukában végezte, és mondta, hogy a hányinger kerülgette ettől, de ott a srác nagyon romantikázni akart.


Egyébként szép gesztus, csak mellé is lehet lőni vele.

2020. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

22 vagyok én is és nem örülnék neki. Egyrészt nem értem mért kell a növényeket ok nélkül letépni, hogy utána elszáradjon. Másrészt nem tudok mit kezdeni egy haldokló virággal.

Ha nagyon akarsz ajándékot, akkor vegyél egy doboz milka bombont, de igazából egy vacsora is bőven elég.

2020. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Első randin ez túlzás, vegyél vissza, mert azt sem tudod, hogy élőben mennyire fogtok tetszeni egymásnak, és lesz-e egyáltalán folytatás. Később, ha már szintet léptek, jók az ilyenek, de semmiképp nem az elején.
2020. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

3-as csak szólok le tépés nélkül is lehet ad pár nap alatt! Ha nem láttál volna még rozsa bokrot! Nekünk van 6 is gyönyörű fehér rozsaszin bibor és sárga rózsák nyílnak mindig! Sajnos pár napnál tovább nem élnek! Ha levágott rozsa is fél nappal előbb szárad el...!

Az meg a masik hogy 1 Csömör az tényleg túlzás! 1 szál bőven elég!

Az lenne a legjobb ha elso randira nem vinnél hanem majd ott igy beszélgetés témába fel hozod a virágokat azt második napon meg a kedvence ból veszel neki 1 SZÁLLAL! Bőven elég!

2020. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Atyaur isten!!!! Ez volt aztán a helyesirás!!! Durván bele javított a telom és észre sem vettem...!
2020. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem jönne be, nem szeretem a virágokat - mondjuk étterembe sem szívesen mennék első jósok randin
2020. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell virag amit megolnek csak hogy szep csokor legyen belole.
2020. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Ne legyél balek.

Nem viszünk első randin vacsorázni senkit (főleg ha még nem is találkoztatok esetleg), virágot meg főleg nem viszünk neki.

2020. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sem a vacsora, sem a csokor virág nem jönne be.
2020. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!