Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó az, ha "régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó az, ha "régi módi" egy nő, és csak 1-2 hónap randizás után fekszik le először a férfival?

Figyelt kérdés
Előnyök, hátrányok, vélemények?

2020. jan. 15. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

Most nem azért, de aki minimum fél évet vár, annak mégis mekkora libidója van?

Hát kövezzetek meg, de én nőként bizony szeretem a szexet, ha minden jól alakul, a fene se akarna/bírna ki 6 hónapot. Egyáltalán minek?

Ha megvan az összhang, megvan a kémia, jól érezzük magunkat együtt, miért kellene hónapokig halogatni az együttlétet? Persze, mikor szűz az ember, akkor nyilván nem bújik ágyba az első randin, de felnőtt, már rég nem szűz emberek? Jelenlegi párommal az első csók után két héttel lefeküdtem, és csak egy randi volt a kettő között. Azóta sem bántam meg, és attól még igen is komolyan gondolom a kapcsolatot, és úgy tűnik, ő is. Az, hogy mennyire lesz tartós a dolog, marhára nem azon múlik, hogy mennyit váratod a másikat, ez ilyen női magazinos baromság.

Szerintem ha valaki felnőtt létére, átlagos libidóval képes fél évet várni a szexszel, ott aztán marhára nincsen semmiféle kémia. Márpedig egy kapcsolathoz nem árt.

2020. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

Ja, és attól, hogy valaki egy jól alakuló, ígéretes kapcsolatban nem vár x hónapot az együttléttel, az nem jelenti azt, hogy bárki megkaphatja meg átment rajta a fél focicsapat. Alapból megválogatom, hogy kivel ismerkedem, kivel randizom, így érdekes módon 29 éves létemre csak 4 férfival voltam együtt, mindegyikkel tartós kapcsolatban (a legrövidebb 2,5 év volt!), pedig egyiket se szívattam (meg magamat se) hónapokig.

Önismeret és emberismeret kell ahhoz, hogy normálisan válassz partnert, nem pedig több hónapos szívatás meg próbatétel. Férfiban sem tudnám komolyan venni azt, aki felnőtt létére több hónapig halogatja a szexet. Annak vagy iszonyat alacsony a libidója, vagy nincs meg a kémia velem és nem kíván, vagy pedig marha türelmes, mert amíg nem adom be a derekam, addig mással kefél.

2020. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én férfiként megkaptam "havertól", hogy ha nem dugtam meg a csajt, akkor semmit nem ért az egész.


Én meg úgy vagyok, hogy örülök, hogy jól éreztem magam, és még jó is egy ideig, hogy nem ront bele a "dugás" meg úgy alapvetően a nyálas így szeretlek, úgy szeretlek szöveg az ismerkedésbe.


Aztán nyilván ez is olyan, hogy nem mindegy, hogy valaki ismerkedik és 1-2 hetente találkoznak vagy naponta együtt vannak.

2020. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem semmi értelme előre lejátszani, hogy mi mikor fog történni és hogyan. Minden szituáció egyedi. Folyamatosan az adott helyzetnek megfelelően kell cselekedni, nem pedig tartani magunkat egy előre beállított képhez, ami szinte biztos, hogy nem lesz optimális.

Nincs jó és rossz. Ha valakivel életed legjobb szeretkezése 2 napos ismertség után történik és utána ő lesz a társad, akkor abban mi a rossz?

Simán megtörténhet. A szerelem nem egy kiszámítható dolog.

2020. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%
Valakinek biztos. Nekem nem lenne jó, ha egymás agyát csak úgy húznánk és feleslegesen pocsékolnák el az időt, ahelyett, hogy kiélvezzük a dolgokat.
2020. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Rockarc ***** válasza:
73%

A mely bizalmi kapcsolat hozzaad a szexhez. Nyilvan alapbol sem rossz a dolog, de vannak, akik nehezebben oldodnak. Nyilvan aki fel evekben gondolkodik, az nalam eleve kuka, de 1-2 honap belefer, ha azt normalisan tudja kommunikalni. A lenyeg nem az idon van, hanem azon, hogy mindket fel tudja elvezni.


43F

2020. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én csak azután fekszek le valakivel ha már kimondjuk hogy együtt vagyunk.

Emiatt az exeimről sok minden elmondható,de az nem hogy férfi-ribik lettek volna.

21/L

2020. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!