Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan léptek meg randiről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan léptek meg randiről, ha nagyon nem jön be egy illető külsőre, vagy nagyon idiótán viselkedik, vagy csak menekülnél a helyzetből?

Figyelt kérdés
Én szégyen, nem szégyen, felhívattam magam... Mert még 2 óriág hallgathattam volna, hogy mekkora gamer a citromsárga fogaival, egy leoukkant helyen...
2020. jan. 17. 16:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

ez a "felhívatom magam" dolog a legamatőrebb húzás a világon. ennek a világon már senki nem dől be. kár ilyeneket lejátszani. Mindenki tudja hogy kamu, ráadásul megalázod a másikat azzal hoyg nem vagy őszinte.

én simán megmondom, hogy "bocsi, ne haragudj, én nem erre gondoltam. nem szeretném húzni az idődet. nem egymást keressük" kész. egyenes a legrövidebb és még csak nem érzi ugy a másik h hülyének nézed.

2020. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#8 +1
2020. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Megmondod neki hogy szerinted citromsárgák a fogai, és utálod a gamereket. Közben őszintén mosolyogsz (úgyis van mivel, mert most jöttél a fogfehérítésről). Mi ezen a bonyolult? Őszinte vagy, ő pedig némi infóhoz jut a további életéhez.
2020. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Fruzs33 ***** válasza:

Amilyen családom van,megoldják ők,hogy le kellene lépjek egy randiról :D

Mondjuk már másfél éve nem kell ismnerkednem

2020. febr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hogy az elsö pillanatban az elsö szavaim voltak, hogy ne haragudj szerintem nagyon nem illünk össze. Sikerült jo kapcsolattal elvàlni.


Elözmény tarskeresös beszélgetés igazi jo lelkü srac, aranyos kedves, jokat beszélgettünk.

Talàlkozunk. En 25 vagyok szemèlyesen kiderült hogy ö kb 50 nek kinèzö 40 lehet(irtora lestrapált vénnek tünt es fogai is hol vannak hol nincsenek)

Kèsöbb még irkált is nem akartam megbántani visszairtam hogy tényleg vmi jo asszonyt èrdemel de nem vagyunk egy világ higyje el. Igazábol jol váltunk el, nem volt köpködes egymasra meg ilyenek.

De azèrt nekem hatalmas pofon volt személyesen meglátni öt hogy kb 10 évvel fiatalabb képe volt fent. Megláttam lefagytam es elsö talàlkozon még meg akart puszilni üdvözlöleg!gyors kihátráltam hogy hozzam ne èrjen. Abszolut nem èrtem az ilyenek mit akarnak 25 èvesektöl.

2020. febr. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*nekem amugy nem okoz gondot egyenesnek lenni. "Örültem, most mennem kell"tipikusan ezzel lépek le. Aztán vagy nem irkálunk mert egyertelmü hogy nem tetszik nekem(ez az átlagos), vagy râkerdez utolag es megirom(ez ritka hogy még jelentkezik utolag vki)
2020. febr. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Velem ilyen még nem fordult elő, egy hetet mindig várok a randi előtt, így akivel oda jutunk, maximum nem jön be külsőleg és 1-2 órát jót beszélgetünk, majd megköszönöm a randit. Ha neked ennyire rossz benyomásod volt felesleges hazudni, adj neki kb 30 percet, ha nem érzed jól magad kérd a számlát és köszönj el.
2020. febr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!