Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, amikor azt írjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor azt írjátok a profilotokban, hogy szeretem a jó humorú férfiakat, mire gondoltok pomtosan, miben kellene ennek megnyilvánulni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 13:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Tudjon megnevettetni, de ez elég szubjektív. Ami nekem vicces, lehet másnak nem.
2020. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyen egy savanyú, humortalan, merev valaki.

Értse és művelje is a humort.

2020. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
34%

Röhögve keressen félmillát havonta :)

22/L

2020. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Konkrét példát írjatok!
2020. febr. 10. 13:50
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
Én nem írok ilyeneket az adatlapomra, mert a humor szubjektív, és egy ilyen kijelentéssel csak a vicckönyveket bemagolt "Humor Heroldokat" vonzanám, ami nekem nem hiányzik. Én a helyzet-adta poént, humort szeretem, úgy, hogy az ne legyen bántó, sértő. Szóval nem kell vicceket felmondani, de egy vicces szituációban ne legyen karót nyelt. Viszont ez olyan humortípus, hogy nem lehet tanulni, megjátszani, szóval vagy őszintén jön valakiből, vagy nem.
2020. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Nem lehet példát mondani.

Valakikben ez megvan, és sokakban nincs.

Ha valaki vicceket mond, ripacs, harsány, saját magát jól elszórakoztatja - az nem a jó humorú kategória.

2020. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem arra, hogy sok élethelyzetnek meglássa a humoros oldalát. Tehát helyzetfelismerő képesség. Ja, és az öniróniára való hajlam egy óriási plusz (viszont ezt nagyon nem szabad túlzásba vinni!)
2020. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
én például szeretem a fárasztó szóvicceket :D de viccet soha senki ne meséljen nekem, mert attól frászt kapok.
2020. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
#4, te ezt már bebuktad, sorry!
2020. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyéni. Nyilvánvalóan mindenkinek az a humoros amin ő maga is nevetne. Két véglet például: van aki Karinthy-n és Rejtőn derül más meg az altesti poénokon.
2020. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!