Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, amikor azt írjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor azt írjátok a profilotokban, hogy szeretem a jó humorú férfiakat, mire gondoltok pomtosan, miben kellene ennek megnyilvánulni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 13:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
25%

Semmiben.

A nők a nekik tetsző pasik poénjain nevetnek.

Jó humor önmagában nem jelent semmit.

Ha nem jössz be a csajnak lehetsz te akármilyen vicckosár, akkor sem fogsz neki kelleni.

2020. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
"Vicckosár" :"D
2020. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, de gyakran megkapom hogy jó a humorom, talán segít a válaszom. Ami szerintem bejön a nőknek:


- az adott helyzetre való rugalmasan humoros reflektálás. Erre nincs forgatókönyv, konkrét példa. Vagy felismeri az ember, hogy ide beszurhat egy poént, vagy nem. Azt kell elkerülni hogy totál oda nem illő viccelődés legyen.

- önkritika, a saját magamon való röhögés képessége, nagyon taszító ha valaki egy befeszült görcs. Persze azt a végletet is el kell kerülni, hogy bohócot csinálj magadból.

-Viccet félévente egyet ha elmesélek, inkább sztorizgatni kell. Nem baj ha nem a tiéd, a legfontosabb az előadás módja.

- Merészség és empatia. Merjen az ember merészebb poénokat, fekete humort, meghökkentest, szexuális poenkodast bedobni, csak érezni kell hol a határ az adott nőnél.

2020. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
59%

Te sötét 58%-os, nézd már végig ezt a videót:


https://www.youtube.com/watch?v=2849G8KxY2E


és tanulj a humorosság viszonylagosságáról, mert láthatóan fogalmad sincs a dolog lényegéről.

2020. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
58%

14


Csak arra próbáltam rávilágítani te nagyokos, hogy nem lehet jófejkedéssel kompenzálni ha valakinek totál nem jössz be.

2020. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

9.

Beteg egy elméd van.


13.

"Erre nincs forgatókönyv, konkrét példa"


Nincs konkrét példa, tehát nincs megtörtént eset!?

2020. febr. 10. 17:18
 17/35 anonim ***** válasza:
95%
#16 Ha te ebből semmit sem értesz, és neked példát kell mondani, akkor hagyd a fenébe! Te ne jelentkezz humort kereső lányoknál!
2020. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

17.

Nem is akarok jelentkezni,nem azért kérdeztem,csak sok lámy adatlapján szerepel ill. nem mevés helyen hallottam ezt, kíváncsi lennék mire gondolnak, úgy látom Ők sem igazán tudják,itt csak általánosságban beszél mindenki, de senki nem tud semmit.

2020. febr. 10. 17:26
 19/35 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, hiába mondana neked bárki is konkrét példát, az eddigi válaszaidból (meg magából a kérdésfeltevés módjából) nyilvánvaló nehézkes gondolkodásodnak köszönhetően egyértelműen téves következtetést vonnál le belőle. Láthatóan súlyos hiányosságaid vannak az általános értelemben vett emberi kapcsolatok finomságait illetően.
2020. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Én pl. tudom. Az általam fentebb linkelt videóban például van egy jelenet, amiben mutatnak egy csipogó digitális órát, majd a kamera távolodik, és a mellette alvó vámpír keze kinyúl a koporsóból, és lenyomja a szundi gombot. Na, ez nekem például humoros.
2020. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!