Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi vagy csak egy barati tali?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi vagy csak egy barati tali?!

Figyelt kérdés
Szoval kb. 5 nap chateles utan elhivtam egy lanyt randira, de nem mondtam neki konkretan hogy ez egy randi, lehet hogy csak egy barati talikent vette? Nagyon jol elvoltunk, szerintem osszeillunk olelesek voltak es nagyon cuki volt velem, ugy koszont el hogy szia kicsim, mielott elment mondta hogy jovoheten talalkozunk, vagyis most szombaton majd, szerintetek ez randi vagy barati tali?! Es ha randi akkor mar illene megcsokolnom is? Elore koszi a valaszokat :)

2020. febr. 17. 01:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha azt mondta a lány, hogy "Szia kicsim", akkor szerintem többet akar, mint barátság, csak te nem veszed észre. Ez randi volt, barátom. 😊
2020. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen randi volt. Nem, szerintem nem "illene megcsókolnod", hanem ha úgy érzed, szeretnéd, és azt látod rajta, hogy nem lenne ellenére a dolog, akkor próbáld meg! Amúgy lehet, hogy újat mondok, de tudod, a nők és férfiak igazából az esetek nagy részében nem barátkozni akarnak egymással. Más egy munkahelyi vagy hasonló közeg, és más, ha netes ismerkedés után személyesen is találkozni akarnak egymással a felek. Az ölelések meg végképp elég beszédesek.
2020. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! :)

Elso valaszolo neharagudj veletlen nem likeot nyomtam:(

Szerintetek vigyek neki rozsat, csokit masodik randira?:)

2020. febr. 17. 13:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, jól esne neki, akkor vihetsz egy szál virágot, de ezen a ponton én még nem esnék túlzásba a helyedben.
2020. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti a csokit, vigyél neki egy olyan szívecskés dobozos Milkát.
2020. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! :)
2020. febr. 17. 15:14
 7/12 A kérdező kommentje:

Egyebkent fura mert megus olyan mintha friendzoneolna :/

Feltekenykedik stb. de nekem nem az jon le hogy kellenek neki.

2020. febr. 17. 16:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Sracok ujabb fejlemenyek! Aztmondta a lany chaten, egy lelkifroccsom utan hogy rossz kedve van, de en mindig feldobom es 'csodas ember' vagyok, szombaton talizunk majd, utana mondta hogy neki a baratai a legfontosabbak, foleg az olyanok mint en. XD Ez most friendzone vagy felenk lehet es azthiszi en friendzoneolom? Megmondjam neki mit erzek?
2020. febr. 18. 20:26
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát én biztos azt válaszolnam, hogy " nekem te több vagy baratnal Erzsi"..
2020. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt gyorsan tisztázni kell!
2020. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!