Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi vagy csak egy barati tali?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi vagy csak egy barati tali?!

Figyelt kérdés
Szoval kb. 5 nap chateles utan elhivtam egy lanyt randira, de nem mondtam neki konkretan hogy ez egy randi, lehet hogy csak egy barati talikent vette? Nagyon jol elvoltunk, szerintem osszeillunk olelesek voltak es nagyon cuki volt velem, ugy koszont el hogy szia kicsim, mielott elment mondta hogy jovoheten talalkozunk, vagyis most szombaton majd, szerintetek ez randi vagy barati tali?! Es ha randi akkor mar illene megcsokolnom is? Elore koszi a valaszokat :)

2020. febr. 17. 01:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ma meg mar megint ugy viselkedik mint aki szeret, nem tudja eldonteni?!
2020. febr. 19. 23:17
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne sokat tökölj: találkozzatok, és ha szerelmes hangulatban találod, akkor lépj felé. Ha sokáig húzod, akkor betesz friendzone-ba.
2020. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!