Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, fiúk (mert tuti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk (mert tuti idetévednek) ti egy éttermes randi alkalmával a pénztárcát és egyéb holmikat amiket magatokkal visztek hova rakjátok?

Figyelt kérdés
Az addig oké, hogy a nők visznek egy kiseb táskát amibe valahogy beletömnek egy egész házat, de ti hol tároljátok a szükséges holmikat?

2020. febr. 21. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Zsebembe, vettem direkt mini pénztárcát így csak egy telefon, pénztárca, kocsikulcs van nálam.
2020. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon jó övre szerelhetős táskákat lehet kapni a sportostól az elegánsabbig.
2020. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig viszem magammal a hátizsákomat. De amúgy elférne a kabátomban is.
2020. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Kabát zseb a tarcanak és a kulcsnak, farmer zseb a telefonnak, gumi a kicsi farmer zsebben vagy a tárcaban attól függ. Pénz egy külön eldugott zárt zsebben.

F/26

2020. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#16:55 (4-es), köszi, eddig te magyaráztad el a legjobban, hogy mit hol tudok elhelyezni.


Illetve még az, hogy a randipartnerért illik e odamenni vagy egyszerűbb, ha egy találkozóhelyet megbeszélünk (ő ott lakik helyben én meg buszozok).

2020. febr. 21. 17:17
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

"Férfiak, fiúk (mert tuti idetévednek)"


Ez komoly? Gondolom a standard logika, hogy akikkel egyetértesz számítanak majd a "Hős férfiaknak" akikkel pedig nem a "balek kisfiúknak"...


Amúgy alapból van egy kisebb oldaltáskám, olyan vagyok tőle, mint egy kalauz, ha ingben vagyok, vonaton néztek is már annak az idősek.

2020. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam, hogy aki jól válaszol majd lesz a "Hős lovag", ez csak egy kérdés volt és ennyi.


Amúgy, ha annyira édekel elárulhatom, hogy nem a lehordó kommentek miatt tettem ki és nem troll kérdésnek szántam...

2020. febr. 21. 17:23
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Off: de én nőként is épp leszoktam a táskáról, minden elfér a kabátzsebemben. Étterembe pénztárcán, telefonon és mondjuk egy pár papírzsepin kívül meg nem tudom, mi kellhet :)
2020. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha a lány ott lakik, Te pedig buszozol, akkor várhat akár a busznál, ahol leszállsz, vagy más helyen. Logikusabb, ha a buszmegállóban vár, mert ott nem annyira feltűnő egymagában.
2020. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

8-as,

az általad felsoroltakon kívül ajánlom, hogy legyenek veled az okmányaid (szig, TAJ, lakcím stb.), szemüveg, pipere, kulcsok, esetleg mindazokból néhány, amit más nők a hátizsákjukban hordanak.

F.

2020. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!