Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, fiúk (mert tuti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk (mert tuti idetévednek) ti egy éttermes randi alkalmával a pénztárcát és egyéb holmikat amiket magatokkal visztek hova rakjátok?

Figyelt kérdés
Az addig oké, hogy a nők visznek egy kiseb táskát amibe valahogy beletömnek egy egész házat, de ti hol tároljátok a szükséges holmikat?

2020. febr. 21. 16:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Leszokhatnátok már erről a női táska szerencsétlenkedésről. Komolyan megnehezítitek a saját életeteket, csak nehogy táska legyen nálad, mert még nőnek néznek. Mondjuk akinél a táskanélküliség az egyetlen "férfias" vonás, az már régen rossz :)

Egyébként vicces amikor nem hoz táskát egy díszpéldány FÉRFI ha megyünk valahová többen, aztán a lányokat kéri meg hogy tegyék már el a telefonját :)

2020. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nincs nálam pénztárca, csak zsebre teszem és kész. Telefont nem mindig hordom magamnál, de ha igen a zsebemben van az is. Kocsikulcs és ennyi kb. Táskát nem hordok, minimál.felszereléssel indulok el ilyenkor. +kotton a farzsebbe.
2020. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Ezek alapján azt raktam össze, hogy a kabátom és farmerom zsebe a legmegfelelőbb a dolgok elrakására. Szerintem azonban úgy, hogy én is és a párom is lány a gumi/koton nem kell így valamivel több hely marad a zsebben.

Mimdenki nek köszön szépen mégegyszer.

2020. febr. 21. 19:17
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Én nem értem ezt a kabátzsebet, farmerzsebet. Az év kétharmadában nem kell a kabát, a mai farmerok meg olyan szűkek a telefont is alig bírom benyomorgatni, és amikor leülök érzem, hogy feszül. A melegítőben rendesen elfér, de azzal nem lehet menni étterembe.

Övtáskát szoktam vinni. Nem egy ideális megoldás, mert a társadalomban még mindig elvárt, hogy a férfinél semmilyen táska ne legyen, de ugyanakkor rendelkezésére álljon az irat, pénz, telefon, kocsikulcs stb

2020. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyjabol harom dologra van szuksegem:

- kulcs (lakas vagy auto) kabat belso zsebeben (ha nincs kabat, farmer bal zsebeben),

- telefon (nadrag jobb zsebeben, fizetni barhol tudok vele),

- penztarca (dollartarca jellegu, aprot sose hordok magamnal, max autoban van, bankjegybol is csak 2-3-at, szemelyi, jogsi, taj-kartya es egy bankkartya van meg benne, vagy kabat belso zseben, vagy nadrag bal zsebeben.)

2020. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!