Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a találkozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a találkozás 2. másodpercében már tudom, hogy nem akarok semmit az illetőtől?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedésből induló eseteknél már mikor meglátom az illetőt, akkor tudom, hogy ebből semmi nem lesz. Olyan feleslegesnek érzem ilyenkor a 2-3 együtt töltött órát ilyenkor.

Nem hiszem azt sem, hogy jó megoldás kamu indokkal elmenni fél óra után.


Van erre esetleg valami köztes megoldás szerintetek?

26/N



2020. márc. 5. 02:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Az első benyomás döntő, de hozzáteszem: azért 2 másodperc alatt mégsem kell dönteni mert az első benyomáshoz is több idő kell ettől.


Nézz magadra, és gondolkodj el azon,hogy Téged 2 másodperc alatt miként lehet megítélni. Mindig jó passzban vagy?Tökéletes a frizurád, mosolyod, alkatod, ruhád?


Végig se tudod nézni ennyi idő alatt.


Nekem fordított eset volt már,azonnal szimpatikus volt a pasi. Előzetesen levelet váltottatok, gondolom beszéltetek, abból szimpatikus lehetett ha a találkozóig eljutottatok. Akkor ne húzd le 2 másodperc alatt.


Lehet,hogy egy olyan pasi aki ennyi idő alatt bejön Neked kizárólag negatív tulajdonságokkal rendelkezik és az első pozitív benyomás után csalódást okoz Neked.


26 évesen megfontoltabb lehetnél, különben esélyed sem lesz megtalálni a számodra tökéletes pasit.

2020. márc. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szűrd meg jobban, hogy kikkel randizol. Én azoknál szoktam ezt érezni aki a netes üzenetváltás alapján sem túl érdékes, de adok neki egy esélyt. Akivel nem csak eldumálgatok, hanem alig várom, hogy írjon és tényleg élvezem a beszélgetést nem volt ilyen érzésem soha
2020. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

En ugyanilyen vagyok, de netes randi koraban nem futok bele. A fotokkal nagyon kritikus vagyok. Nincs hatha es egye-fene. Nem a kulsosegek. Atjon a szemelyiseg az arcbol, gesztusbol, meg a talalasbol is. Chatnel tobb kepet valtunk meg. Tinderen nem lehet, atmegyunk masik Appre.

Randin mar akit latok, az total olyan, ahogy gondoltam.

De kulonben vegigszenvednek egy orat. ( Kavezas, egy ital, nincs sok idod...) Es semmi csok. Es utana irasban roviden lekoptatnam.

2020. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy kémia, rögtön érzi az ember, hogy stimmeltek-e vagy sem.
2020. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
11%
Mert gyerekes vagy. Rózsaszín vattacukros képet kergetsz a tökéletesről, de az igazi szerelem más. Szunnyad, lassan épül fel és bontakozik ki. Ettől lesz tartós. Te nem ilyet keresel, hanem csak viszket a pina és kölcsönös vonzalmat szeretnél. Kevered a szezont a fazonnal. Már a kérdésed ravilagit arra, hogy milyen egós nő vagy. 32F
2020. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
Az a baj, hogy a filmek pontosan ezt közvetítik, ott előre rengetegszer elpróbált jelenetben bemutatják a nézőknek, hogy "valaki valakivel találkozik", "egymásra néznek" és "villámcsapás szerűen azonnal egymásba szeretnek véglegesen és örökre"... Ez is lehet emögött többek közt.
2020. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

6-os. Te is szép képet alakítottál ki magadról a rövid kis válaszod alatt. Nem ismersz, de ítélkezel felettem egy anonim oldalon. Gratulálok.


Sajnálom, ha az jött le a kérdésemből, hogy egós nő vagyok.


Ha semmilyen szinten nem érdekelne a másik ember, akkor fel sem tettem volna a kérdést, hanem csak szó nélkül otthagynám az ilyen eseteket.


Nem tökéletes külsejű férfit keresek. Sokkal inkább egy átlagos kinézetű, normális személyt. Bár az utóbbi időszak tapasztalatai alapján rosszabb napjaimon már kételkedni is szoktam a létezésükben.

2020. márc. 5. 13:08
 18/23 anonim ***** válasza:
Mi az, ami pár mp alatt meg kell hogy súgja az illetőről, hogy teljesen tökéletes? (maximális érdeklődéssel és nem rosszindulatból kérdezem). Én lassan az egész életemet végigstresszelem, hogy "jajj nem áll -e félre egy hajszálam" "jajj minden rendben van -e" stb.
2020. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%

Mert rohadt felszines vagy.


Velem is volt, hogy a csaj flegmázott, mert egymagas velem, ami igy is majd 180cm, de az exe 2 méter volt és jaj...


Aztán leültünk beszélgetni, megismert és utána még ő mondta, hogy milyen szerencse, hogy találkoztunk...

2020. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Egyébként az alkérdésre válaszolva: Szerintem ha udvariasan elmondod, hogy nem tudsz elképzelni többet, az teljesen oké. Utána, ha amúgy személyiségileg szimpatikus a másik, lehet barátkozni, ha a másiknak is oké. Megmondod, hogy emberként kedveled és kicsit dumáltok, fél-egy órát kb. Utána pedig el lehet köszönni. Csak ha már kiutazik hozzád valaki, meg készül, ne legyen már 2 perc után elküldve, ez max óvodában menő.
2020. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!