Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a vasútállomáson akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a vasútállomáson akar találkozni velem?

Figyelt kérdés

Tegnap megláttam egy nekem szimpatikus hölgyet, beszélgettem, dohányoztam vele, vettem neki dohányt.

A beszélgetésen minden rendben zajlott, elmondása szerint a hölgy abban a városban jár szakközépbe, ahol többek között én is lakom.

Amikor a találkozás megbeszélésére került a sor, a vasút állomást mondta én meg azt, hogy rendben.

Most jöttem rá, hogy lehet mégsem minden oké és a hölgy nem is abban a városban lakik, amelyben én.

Lehet most csak kb. 10-15 perc szabadideje lesz, felül a vonatra és utazik haza, ezzel egyfelől ugrik az, hogy jobban megismerjük egymást, másfelől ugrik a tervezett meghívásom egy a város központjában található kávézóba.


2020. márc. 7. 09:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

?? Nem vagyunk gondolatolvasók, honnan tudnánk, hogy miért? Lehet épp arra lesz dolga.. lehet jön valahonnan..., báármi. Mit vársz ettől a kérdéstől?

Mi lenne ha dobnád az egész agyalást, találkoznál vele, és meglátod, hogy milyen a szitu? jáj

2020. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Haver, egy hosszú távú kapcsolatnak nem az improvizálás a titka!
2020. márc. 7. 09:36
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Biztos a férje vasutas,és ő is szeretne megismerni.
2020. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Azt mondta abban a városban jár szakközépbe, ne azt hogy ott lakik. Sok eszed lehet. Amúgy meg ha neked pár perces vonatút távkapcsolat, akkor hagyd, mondd le a találkozót és menj át a szomszédodhoz próbálkozni. Ilyen egyszerű.
2020. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy meg ha nem abban a városban lakik, akkor szerintem értelemszerű, hogy az állomásra érkezik, így ott találkoztok. Onnan el lehet menni bárhova.
2020. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy 80 km-re lakik tőlem és pont abban az időpontban megy haza, de legyen neked igazad
2020. márc. 7. 09:48
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy az ajándék dohányra hajt ! !
2020. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Persze azt is mondhatom, aludjon nálam, de annak az egy éjszakán kívül nem sok jövője lesz.
2020. márc. 7. 09:51
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól van akkor gyártsd itt a teóriákat és gyomorideggel menj a találkozóra, előre leírva, hogy ennek úgysincs jövője, biztos ez vezet majd jóra.
2020. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Noren1989 ***** válasza:
85%

Amúgy a kérdésedre válaszolva: azért akar ott találkozni, mert neki kényelmes.

A neve nincs meg véletlen?

A mai világban nem olyan nagy dolog utánanézni valaki lakóhelyének...

2020. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!