Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a vasútállomáson akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a vasútállomáson akar találkozni velem?

Figyelt kérdés

Tegnap megláttam egy nekem szimpatikus hölgyet, beszélgettem, dohányoztam vele, vettem neki dohányt.

A beszélgetésen minden rendben zajlott, elmondása szerint a hölgy abban a városban jár szakközépbe, ahol többek között én is lakom.

Amikor a találkozás megbeszélésére került a sor, a vasút állomást mondta én meg azt, hogy rendben.

Most jöttem rá, hogy lehet mégsem minden oké és a hölgy nem is abban a városban lakik, amelyben én.

Lehet most csak kb. 10-15 perc szabadideje lesz, felül a vonatra és utazik haza, ezzel egyfelől ugrik az, hogy jobban megismerjük egymást, másfelől ugrik a tervezett meghívásom egy a város központjában található kávézóba.


2020. márc. 7. 09:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Erről a nyuszika jut eszembe a viccből. Tudod mit, róka, bahd meg a létrádat!

😂

2020. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megvannak a tervek és az alapján cselekedek, meglepetés nem érhet
2020. márc. 7. 10:08
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen gondolatmenetekkel, nem sok jót jósolok a nőknél neked. Nem kéne minden apró részleten rágódni, hagyni kell történjenek az események.
2020. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Keress rá facebookon. Abban biztos lehetsz, hogy nem ingázik középsulisként napi 80km. Teóriákat gyártani meg fölösleges ezer oka lehet, hogy oda mondta a találkozót. A környéken van dolga, volt valahol, tényleg a szomszéd kisvárosban lakik, a nagymamát kísérte ki a vonathoz stb...

Én a helyi volán végállomás mellett dolgozom biztos, hogy oda vagy a szomszédos bolt elé mondanám a találkát ha munkaidő vége felé kérne találkozót, nem hívnám az irodához. Onnan meg lehet menni bárhova.

2020. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14 Legyen neked igazad
2020. márc. 7. 10:42
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

"Haver", nem véletlenül reagálunk így, hanem mert csak elméleteket gyártsz, amik teljesen irracionálisak és

felesleges velük foglalkozni, amikor még semmit nem tudsz a nőről. Túlkombinálsz egy egyszerű találkozót. Majd megkérdezed, hol lakik, ezer más dolgot az életéről, miért kell ezen problémázni most? Nem lennék a nő helyben :D

2020. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, nem vagytok kapcsolatban telefonon vagy valamilyen messengeren? Miért nem kérdezed meg tőle, hol lakik? Akár azt is, mennyi időt tud a randira szánni és milyen programot szeretne?


Ha nem is tartjátok a kapcsolatot, csak úgy megbeszéltetek egy találkozót, akkor is teljesen felesleges kombinálnod és ezen kattognod, a randin minden kiderül. Első randi, szóval nem a világ vége, ha kiderül, hogy mégse fog működni kettőtök között a dolog.


Egy kis lazaság, rugalmasság rádférne.

2020. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert kívánok és azt, hogy ne gondolj mindent túl, hanem inkább kérdezz, ha valamit meg szeretnél tudni. Jó, nem akartam általánosító lenni ezzel a "mindent" szóval, de sok emberi kapcsolat megy tönkre azért, mert a felek nem kommunikálnak és saját elképzeléseik miatt egymástól eltávolodnak. "Én szóljak, dehát gondolhatta volna", "ilyet minek megkérdezni", "de azt hittem hogy ő majd..." stb.
2020. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mindent meg fogok kérdezni az is a terv része
2020. márc. 7. 11:39
 20/21 anonim ***** válasza:
85%
Általában nyilvános helyet szoktak az emberek alkalmazni ilyen találkákra, de minden esetre érdekes. Lehet, hogy szereti a vonatokat. Vagy lehet, hogy nem egyedül megy, hanem az ismerősei a környéken lesznek. Rossz esetben ők is cigit fognak kérni...
2020. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!