Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha az első pár randi valamelyikéről 1 órát késne a partneretek? Megvárnátok?

Figyelt kérdés

Szóval megbeszéltek egy időpontot, a másik fél még a megbeszélt időpont előtt jelezné hogy késni fog, de több mint egy órát késne. Mit reagálnátok, ha nem jelezné felétek előre csak a megbeszélt időpont után, hogy késne?

Bevallom őszintén, engem ez annyira kiborított, hogy otthagytam a nőt faképnél és a haverok leh...tek.



2020. márc. 11. 19:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is kesos tipus vagyok, de a 70 perc nagyon sok!! Jo ha utlezaras lett volna es azert kesik, akkor ok, mert nem az o hibaja.de ez hogy bocsi, mizu..ez azert kiakasztott bolna. Mondjuk azt nem ertem ha ott akartad hagyni amugy is minek vartad meg.
2020. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha előre jelzi, tök oké. Ha ott állok 10 perce és akkor szól, hogy mi van, még az is oké, bár akkor inkább javasolnám, hogy tegyük át máskorra.


De ha ott állok, mint egy darab szar fél órát vagy többet, akkor ne várja, hogy látni akarom... Ma, mikor mindenki a telefonján lóg, nem lehet szólni? Bunkó proli lenne a szememben az ilyen.

2020. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem a kérdést.

"Szóval megbeszéltek egy időpontot, a másik fél még a megbeszélt időpont előtt jelezné hogy késni fog, de több mint egy órát késne. Mit reagálnátok, ha nem jelezné felétek előre csak a megbeszélt időpont után, hogy késne?"

A kettő közül melyik történt? Az utóbbi?

2020. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
86%
#24 Szerintem a probléma eleve ott van, hogy ha meg is írja késik, akkor sem számít az ember 70 perc várakozásra. Ráadásul a kérdezőnél ott szakadt el a cérna, hogy még arra sem vette a fáradságot, hogy megindolkolja a késést. Lényegében semmibe nézte a srácot akit nemkicsit megváratott. Persze előfordulhatott, hogy kimaradt egy buszjárat, és azért nem ért oda időben, de akkor ezt is leírhatta volna az üzenetben. Ez a minimum amit megérdemel mindenki aki a másikra kénytelen várni legyen az nő vagy férfi.
2020. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár nem követnék el ilyen hibát... megbeszélt időpont plusz 20 perc a max. Ha önhibáján kívül történik és tájékoztat, hogy miért és merre jár, akkor elnézem, lehet meg is várom, ha korrekt.
2020. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a probléma eleve ott van, hogy ha meg is írja késik, akkor sem számít az ember 70 perc várakozásra."

Kivéve, ha az illető megírja azt is, hogy mennyit fog késni várhatóan. De alapvetően én is úgy gondolom, hogy ilyenkor jobb új időpontot megbeszélni (avagy rábízni a másik félre, hogy hajlandó-e várni annyit).

2020. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a "haverok leh...tek"??
2020. márc. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon precíz vagyok ilyen szempontból, olyannyira, hogy mindenhova 5-10 perccel előbb érek oda, biztos ami biztos alapon. Nálam a maximum 15 perc késés fér bele, utána megírom, hogy most már ne gyere. Ha valaki 60-70 percet késik, és komoly indoka van a késésre, akkor sem várom meg, hanem felajánlok egy másik időpontot a találkozásra. Ha nincs komoly oka, akkor nem találkozunk többet, én nem szeretem a késős embereket. De ez az én saját "dilim", hogy így állok hozzá.
2020. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

A találka egy kávézóba volt megbeszélve. Szűk fél órával előbb érkeztem, a pincér fel szerette volna venni a rendelést, türelmét kértem, jeleztem felé, hogy várok még valakit. Nem vagyok egy olyan típus, aki a telefonját nézegeti, a zakómban volt végig, a megbeszélt időpontban küldött egy SMS-t, hogy késni fog, de siet. Ezt kb 15 perccel később néztem csak meg, mert a pincér már harmadszor jött oda, hogy rendeljek. Elolvastam az üzenetet és vártam, megittam 2 kávét míg vártam és elkezdtem olvasni a híreket. Lehet hogy a pincér stílusa miatt lettem ideges, de ezt meg tudom érteni, mert a vendéglátóhely a fogyasztásból él, nem az üldögélő emberekből.

Egyik haverom szerint ez egy teszt volt, őt is megváratta az egyik barátnője, de az csak fél óra volt. Nem tudom.

2020. márc. 12. 08:39
 30/33 anonim ***** válasza:
66%
A váratással mit tesztelt a haverod? H mennyire tűri a nő azt h semmibe van véve? Remek ember lehet ő is.
2020. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!